Perfect World tarafından yayınlanan oyunlardan bir tanesi ile yine karşınızdayız. Perfect World kalitesini iyi bilenler bilir ki bu oyun firmasından kötü oyun çıkmaz. Şimdi bu firmanın yeni oyunu olan Perfect World hakkında bilgi verelim.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuz bir MMORPG oyunu ve dövüş sanatlarının sergilenmesi üzerine kurulmuş. Yani oyunu dövüş severler genellikle beğeniyor ve tercih ediyor. Siz de tercihleriniz arasına bu oyunu koyabilir ve boş zamanlarınızda değerlendirebilirsiniz.

Swordsman kaydol

Swordsman kaydol

Kung-fu oyunun en can alıcı noktası ve kullanıcıların tamamı bu oyunda en çok bu kung-fu özelliği seviliyor. Bu özellik oyuna bağlayıcılığın temel noktası. Anlık yapılan canlı dövüşler sizin karakteri geliştirmenizi de sağlıyor. Bu demek oluyor ki bu anlık dövüşler ile yapabileceğiniz yetenek geliştirme aktivasyonlarını karakterinizin günlüğüne de uygulayabilirsiniz.

Swordsman

Swordsman

Loncalar oyunun temel noktalarından bir tanesi ve bu loncalar birlikteliğin bir diğer adını oluşturuyor. Loncalar katıldığınız andan itibaren ise, sizin daha kuvvetli ve ekip olarak savaşmanızı sağlıyor. Size saldıran kişi aynı zamanda loncanızın kuvvetini de düşünmek zorunda.

Swordsman Oyununa Kaydol

Swordsman Oyununu indir