• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Hikaye
  • İlerlemeler
  • Kullanıcı Sayısı

Oyun Dünya’sının en kaliteli yapımcılarından bir tanesi olan Game321 tarafından hazırlanan, öncelikle grafikleri ve oynanım kolaylığı ile ön plana çıkan oyunumuz Tales Of Laputa sayesinde siz de kolaylıkla online oyun Dünya’sına adım atabilirsiniz. En büyük özelliklerinden bir tanesi olarak ise yükleme yapılmadan tarayıcı üzerinden oynanabilmesi örnek verilebilir. Oyunumuza en fazla 2-3 dakika içerisinde başlayabilmeniz mümkün.

Sponsorlu Reklamlar

Oyuna katılım aşamasını geçtikten sonra, yol göstericiler sayesinde 20. seviyeye kadar ilerleyebilmeniz mümkün. bu seviyeye gelene kadar tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise yalnız başınıza bırakılıyor ve oyunun ilerleyen seviyelerinde tek başınıza mücadele etmek zorunda kalıyorsunuz. Çok çeşitli tehlikelerin ve daha fazlasının yer aldığı seviyelerde mükemmel bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Oyun içerisinde diğer online oyuncular ile birlikte kıyasıya bir mücadelenin içerisine giriyorsunuz. İsterseniz kendi belirlediğiniz zamanlarda birebir, isterseniz de grup savaşları yapabiliyorsunuz. Bu grup savaşlarında bulunmak istediğiniz takımı kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Oyunda en dikkat çeken noktalardan bir tanesi de karakterlerin kişiselleştirilebilmesi gösterilebilir. Seçtiğiniz karakterleri istediğiniz şekilde değiştirebilir, savaşa uygun hale getirebilir veya oyun içerisinde bir ikon haline getirebilirsiniz.

Oyunda yer alan 6 sınıftan istediğinizi seçebilirsiniz. Bu sınıflar; Warrior, Sniper, Mage, Wizard, Assasian, Priest olarak siz oyun severlere tanıtılabilir.

Oyun içerisinde ki kişisel yada grup savaşlarından elde ettiğiniz başarılar siz oyun tutkunlarına yeni eşyalar ve değerli birtakım ekipmanlar kazandırabilir. Bu kazanılan eşyalar sayesinde ise karakterinizi büyük ölçüde geliştirebilirsiniz.

 

Tales Of Laputa Oyunu Kayıt Sayfası