Eski zamanlarda bilgisayar yerine televizyona bağlanan atari oyunları bulunmakta ve bu çocuklar arasında oldukça yaygın idi. Atari oyununu andıran tarzı ile son zamanların en çok oynanan online oyunu Tata Blitz YoureShine tarafından geliştirildiği ve ayrıca GoGoGoGo olarak oyun portalının sağladığı tarayıcıdan oynanmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

 

Oyun içerisine istediğiniz gibi bir kız ve erkek karakter seçerek başlamanız mümkündür. Elbette burada karakter seçini kişinin kendi tercihine bağlıdır. Tasarım açısından atari oyununu andırması elbette çok daha keyifli bir zaman geçirmeyi sağlamaktadır.

Sponsorlu Reklamlar


Tata Blitz atari oynayanların çokça bildiği Bomberman adlı oyun benzerliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyun içerisinde bir takım engeller çıkacak ve bunlara karşı müdahale edebileceğiniz objelerde yapay olan zekâya, haritalara ve gerçek olan tüm kullanıcılara karşı mücadele edilmesi gereken bir yapısı vardır. Bu oyun içerisinde RPG gibi bir özellik bulunması elbette birinci ve ayrıca ikinci tüm şahıslara silah, süper güçler, bombalar ve bunun yanı sıra ekstra gibi farklı özellikler kazandırmak mümkündür.

Tata Blitz oyunu takım olarak da rahatlıkla hareket edebileceğiniz ve savaşacağınız oyun içerisinde tüm bölümlere özel bir şekilde hediye kazanma şansı yer almaktadır. Savaş sırasında elde ettiğiniz ve toplanan tüm paralara ile oyunda bulunan mağazalardan rahatlıkla kıyafet ve diğer gerekli eşyaları almak mümkündür. Oyunun yüksek derecede görüntüsü kaliteli bir şekilde sevenleri ile buluşmaktadır. Oyun yapısı ile eski zamanlara benzemesi ve bunu yenilikler ile birleştirilmesi dikkat çekiyor. Bu savaş oyunu ile boş anlarınızı stres atarak dilediğiniz geçirmenin tadını çıkartmalısınız.

Sponsorlu Reklamlar