Piyasaya yeni çıkan oyunlardan bir tanesi olan Tera oyununu deneyebilir ve yeni yeni gelişmeye başlayan oyunumuzu oynayabilirsiniz. Oyun üreticisi olan GameForge size görüntü kalitesi ve oyun dinamiği açısından da çok farklılıklar sunuyor. 2011 yılı olan çıkış tarihinden bu yana büyük bir gelişim gösteren oyunumuz MMORPG sınıfının en iyi oyunlarından bir tanesi olmaya aday da diyebiliriz.

Sponsorlu Reklamlar

Tera Online Kaydol ile web sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün oyunlarda olduğu gibi bu oyunumuzda çıkışından itibaren yerel oyun firmaları tarafından satın alınmış ve bölgesel olarak hız kazanmasını sağlamıştır. Buna örnek olarak Japonya, Amerika Birleşik Devletleri ve Kuzey Amerika ülkelerini gösterebiliriz.

Shara ve Arun’un yokluğunda yani bu iki titanın uykuya dalmasından hemen sonra, bu titanların etrafında yeni bir gelişim başlıyor. Bu gelişim tüm çevrenin yeniden şekillenmesini ve yeni bir hayat çizgisinin başlamasına sebebiyet veriyor. İşte Tera adı da burada oluşuyor. İki uykucu titanın etrafında oluşan evrenin adı da Tera olarak oyunda karşımıza çıkıyor.

Tera’da birbirinden bağımsız ve farklı özelliklere sahip yedi ayrı ırk ve bunlara bağlı on adet sınıf bulunuyor. Ve oyunun belkide en önemli noktası olan zindanlar da oyuna çok iyi şekilde entegre edilmiş.

Tera Online

Tera Online

Ve oyun başlıyor…

Oyunumuz 7 farklı ırkın hazırlanma aşaması ile başlıyor. Kendilerine gelecek sıradışı saldırıları engellemek için eğitim alırlar, kendi içlerinde savaşlar yaparlar, hazırlanırlar, hazırlanırlar, hazırlanırlar…

Ve beklenmedik bir şey olur! Suların içerisinden bir ada yükselir. Hem de bütün gizemiyle ve içerisinde yaşattıkları ile.

Buradan kana susamış ve bir o kadar da zalim yaratıklar çıkar. Ve dediğimiz gibi de bir savaş ve konusu ile farklı bir oyun başlar. Tüm ada ırkları ve sınıfları ile topyekun bir savaşa hazırlanırlar. Artık siz de savaşın iyilik tarafında yer alıyor ve bu adanın yaratıklarına karşı bir savaşa başlıyorsunuz.

Tera Online Kaydol

Tera Online Kaydol

Olumsuz Yönleri:

Oyunumuz da karakterler arasında bir şey ben benim gibi oyun eleştirmenlerinin dikkatini çekmiş. Bayan karakterlere biçilen rol! Evet bayan karakterler fazlasıyla açık giydirilmiş ve oyun içerisinde ki hareketleri de cinselliği ön plana çıkarır cinsten. Yani oyuncu oyuna dikkatini bazı aşamalar da veremiyor.

Tera Online Oyununa Kaydol