• Oyun Kalitesi
  • Pet Sistemi
  • 3D Grafikler
  • Güncelleme
  • Gelişim

3 boyutlu oyun denilince akla ilk gelen oyunlardan bir tanesi olmaya aday olan The Aurora World ile siz de tanrıların savaşına 3D olarak tanık olabilecek ve isterseniz savaşın içerisinde kendinize yer edinebileceksiniz. Konu itibariyle diğer online oyunlardan pekte farkı olmasa da, 3D seçeneğinin olması oyunu diğerlerine nazaran oldukça farklı kılıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun Hikayesi:

Oyunumuz hikayesi tanrıların savaşını konu alıyor. Tanrılar arasında çatışmalar başlamış ve büyük bir savaşın doğmaması için hiçbir neden kalmamıştı. Tanrılar savaşı oldukça uzun yıllar sürmüş, çetin savaşlar ortaya çıkmış kazanan 3 ulus olmuştu. Ortaya çıkan bu uluslarda geçmişte yaşanan savaşlardan ders almamış ve kronik bir savaş ortamının sürmesine ortam hazırlamışlardı. Artık savaş yeryüzünün ayrılmaz bir parçası olmuş, halklar güç ve iktidarın peşine düşmüşlerdi.

İşte bu noktada Helios, Eos ve Selene uluslarından bir tanesini seçerek, siz de amansız bir savaşın içerisinde kendinize yer edinebilirsiniz. Hangi tarafı seçerseniz seçin, karşınızda sizi sürekli yok etmeye, ezmeye, hükmetmeye çalışan iki adet ırk olacak. Kendinizi olabildiğince geliştirmeli ve rakipleriniz üzerinde belirgin şekilde otorite kurmalısınız.

Pet Sistemi:

Online Oyunlar’da yer alan pet sisteminin bir örneği de oyunumuzda yer alıyor. Diğer online oyunlara nazaran biraz daha abartı ama bir o kadar da ilgi çekici petlerin yer aldığı oyunumuzda, sadece bu özellik dolayısıyla bile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Sınıflar arası uzmanlığın ön plana çıkarıldığı oyunumuzda, her ulus veya diğer adıyla her ırk belirli bir alanda uzmanlaşma göstermiş durumda. Sizin seçtiğiniz ırkın hangi alanlarda daha nitelikli güçlere sahip olacağını yine siz belirliyorsunuz.

Karakter olarak ise 4 ayrı sınıf yer almasına rağmen, sadece 1 ırkın savaşçı yönüyle ön plana çıkması oyunun hikayesiyle doğru orantı gösteriyor. Savaşçı ırkın dışında ki ırklar, büyücülük, şifa dağıtıcılık yeteneklerine sahip.

 

Oyun Kayıt Alımını Durdurmuştur