• Oyun Kalitesi
  • Oyun Hikayesi
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Gelişim

The Godfather Oyunu , ilk olarak kitabından vizyona sonrasında pc ye aktarılmış bir oyundur. Klasik müziği yanında Electronic Art yazısıyla karşılıyor kullanıcıları hemen yazı kaybolup menüler çıkınca çok fazla detayı olmayan yalnız başarılı olan ayarlar bölümü çıkıyor karşınıza. Aile videoların olduğu bölümü ile farklı bir oyun yapısı kazandırılmıştır. Yapılan bütün kötü işlerin anlatıldığı aile videolarıyla desteklenmiş oyunda karakterleri nasıl haraç ,hırsızlık,yankesicilik olaylarında kullanırız onu gösteren videolar,ne tür ilişkiler kızgınlık veriyor, intikam hissettiriyor onu anlatan videolarda da bulunmakta oyunun girişinde.

Sponsorlu Reklamlar

The Godfather oyununa girişte onay istiyor ve onayınızı verdiğinizde oyun tam da olayların başlangıç sahnesine gidiyor. Yıl:1936 olay: ailesi gözü önünde katledilen bir çocuk. Yanına giden bir karakterin öğüdü büyümesini beklemek ve öfkesini de büyütmek ondan sonra çocuk büyüyor. Çocuğun olduğu karakteri siz yönlendiriyorsunuz. Karakter şekillendirme ekranı sizin için açılırken o küçük çocuğa elbiseler seçerek oyuna tamamen girmiş oluyoruz. Bu sayede oyunu oynayan kullanıcılar karakteri ile bütünleşerek oyunu film sahnesi gibi görerek verilen görevleri takip ederek oyunda ilerliyorlar. Bu oyunun oynanması için karakterin tam anlamıyla olaya vakıf olması ve verilen görevleri tamamen uygulaması gerekiyor. Oyunu zevkli kılan yön oyunu oynamış olanların söylediğine göre oyuna tam hakim olmak ve bu sayede bütün olayların etkisinde kalarak kademe kademe oyunda ilerlemek olduğu kanaatinde birleşiyorlar.

The Godfather filminden esinlenerek pc ye aktarılmış oyunu ile stratejik olaylar ve görevlerle donatılmış online oynanan bir oyun olarak dünyada takip edilmektedir.

The GodFather Oyununa Kaydol