• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

J. R. R. Tolkien’in unutulmaz Yüzüklerin Efendisi kitapları uzun süre en çok satanlar listesinde yer almıştı. Özellikle Peter Jackson tarafından sinemaya 3 film olarak sunulduğunda tüm dünyada en çok izlenen sinema filmi listesinde uzun süre kaldı. Dünyada milyonlarca Yüzüklerin Efendisi hayranı oluştu ve karakterlerin maketleri, posterleri, kupaları, kıyafetleri çok büyük bir piyasa oluşturdu. Yüzüklerin Efendisi oyun piyasasına ise ilk önce The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth adıyla bir streteji oyunu olarak sunulmuştur. Multiplayer özelliği de olan oyun, oyunseverleri ve Yüzüklerin Efendisi hayranlarını kendisine hayran bırakmıştır.

Sponsorlu Reklamlar

Yüzüklerin Efendisi şimdi karşımıza The Lord of the Rings Online adıyla çevrimiçi çok oyunculu bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyunda filmde geçen bütün karakterlerin olması ve bir rol yapma oyunu olması Yüzüklerin Efendisi hayranlarını tam anlamıyla mest etmiştir. İlk başta ücretli olan bu oyun şimdi tamamen ücretsiz olarak oyun severlerin karşısına çıkmaktadır.

Oyunda 4 farklı ırk bulunmaktadır. Filmden hatırlayacağınız bu ırklar: Race of Man (insanlar), Elf, Hobbit ve Dwarf’lardır. Bu 4 ırkın altında 9 farklı sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflar ise, Guardian (tank), Champioan (atak savaşçı), Lore-Master (büyücü), Minstrel (büyücü, iyileştirici), Rune-Keeper (büyücü, atak ve iyileştirici), Warden (orta zırhlı, silah ustası), Hunter (yaycı), Captain (tank, hayvan çağırıcı), Burglar (karakter zayıflatıcı). Oyunda bu kadar çok sınıf ve karakter olması oynanabilirliği arttırmaktadır.

Yüzüklerin Efendisi hayranlarının kaçırmaması gerekene bu oyunu indirmek için aşağıda bulunan LoTR Online İndir butonuna tıklayınız. Daha sonra ise oyuna kaydolmak için yine aşağıda bulunan LoTR Online Kaydol butonuna tıklayınız. Dil desteği hariç hiçbir kusuru olmayan bu oyunu oynamak için artık hazırsınız.

 

The Lord Of The Rings Oyununa Kaydol