• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Oyuncular
  • Gelişim

DOA Games’in Türk oyun severlere armağanı olan tarayıcı tabanlı, The Lost Titans beğeneceğiniz özelliklere sahip bir oyun.

Sponsorlu Reklamlar

Öncelikle oyun hikayesinden kısaca bir bahsedelim ve oyunu tanımaya başlayalım: Titanlar ve insanlar barış içerisinde yaşamaya karar verir ve beraberce bir uygarlık kurarlar. Bu uygarlık uzun yıllar boyunca, gayet iyi bir şekilde süregelirken, zaman oyununu oynar ve bu iki uygarlığı birbirine düşürmeyi başarır. Ve o andan itibaren savaş hiç bitmek bilmez. Kıyasıya bir mücadele, kıyasıya bir savaş ve hüzün yağmur bulutları gibi bu iki uygarlığın üzerine üşüşür.

Oyun içerisinde yer alan hanedanlıklar kilit noktayı oluşturur ve 15. seviyeden itibaren bir tanesine dahil olmanız gerekir. Dahil olduğunuz andan itibaren savaşın daha da büyüdüğünü fark edebilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan hanedanlıklar:

Levidis Hanedanı:

Bir Pagasus gözüyle oyuna genel bir bakış yapabileceğiniz hanedanlıkta, diplomasi önemli bir yer tutar ve üyeleri zeki, bilge insanlardan oluşmaktadır. Ticaretin önemli bir yer tuttuğu oyunumuzda, şehir planlaması ve gelişimine de büyük önem verilmektedir.

Vendramin Hanedanlığı:

Kurnaz olarak nitelendirilen üyelere sahip bir hanedanlık. Altyapıya büyük bir önem verirler ve hanedanlığın sağlam temeller çerçevesinde gelişebileceğine inanırlar. Düşünürleri tüm Dünya genelinde büyük bir üne sahiptir.

Kalgeris Hanedanlığı:

Sanayileşmenin en iyi şekilde hissedildiği hanedanlıktır. Kalgeriste yaşayanlar vahşiliğin en iyi örneklerini sergilerler.

Siz de 15. seviyede bu hanedanlıklardan bir tanesini seçebilir ve oyun içerisinde kendinizi sağlama alabilirsiniz. Açıkladığımız hanedanlıklardan sizin için en iyi olanı seçmeli ve kararınızı iyi vermelisiniz. The Lost Titans tarayıcı tabanlı olarak hazırlanmış iyi online oyunlardan bir tanesidir.