İnternetin insanlara sunduğu avantajlardan biri de oyun oynama imkanıdır. Bu imkandan dünya yüzeyinde bulunan insanların milyonlarla ifade edilen kişi sayısınca yararlanan insan bulunuyor. İşte bu oyunlardan biri olan oyun stüdyosu Ubisoft tarafından piyasaya sürülen The Mighty quest oyunundan bu yazımızda kısaca bahsedeceğiz. Bu oyun çok oyunculu bir RPG türü oyundur. Kendine özel çizimler ve eğlenceli karakterleri bulunan bu oyunda kapsamlı karakterler yanında kale kuşatma ve kale savunma gibi aksiyonlu modlar bulunuyor.

Sponsorlu Reklamlar

The Mighty quest oyununda isterseniz kendi kalenizi yapabilir ve odanıza özel dekoratif eşyalar koyabilir ve zevkimize göre tasarlayabiliriz. Oyunda farklı karakter ve özelliklerde 3 ayrı sınıf bulunuyor. Bunların oyundaki isimleri okçu, savaşçı ve büyücüdür. Oyunda bu sınıfların altında geliştirilmeye açık karakterler de bulunmaktadır. Şu an yenilenme sürecinde bulunan The Mighty quest oyunu merakla beklenen yeni versiyonu ile tam anlamıyla heyecan yaratacaktır.
Oyun görselliği ve grafik zenginliği sayesinde insanların dikkatini çekmiştir.

Sponsorlu Reklamlar


Beta sürümleri ile bile oynayanları şaşırtan teknolojisi ile bu oyun tamamlandığında çok ses getireceği bildiriliyor. Macera ve aksiyon severler için hazırlanmış birçok savaş sahnesi ile insanlara değişik heyecanlar sunan bu oyunda karakteriniz ile oyunda ilerlerken alt karakter seçimini doğru yapmanız hem destek almak açısından hem savaşırken size ciddi anlamda yardımcı olacaktır. Eğlenceli karakterleri ile tarayıcı üzerinden oynanma imkanı da veren bu oyun sizlere son dönemdeki en heyecanlı ve aksiyonu bol bir alanda savaş yapma fırsatı tanıyor.

Kendinize ait mekanınızın olması ve bu alanı istediğiniz gibi döşemenize imkan veren eşsiz bir sistemi bulunan bu oyunun yeni tasarlanması ve bu sene içinde piyasada olmasını bekliyoruz. Tasarlayacağınız karakterinizle bu oyunu zevkli hale getirebilirsiniz.

The Mighty Quest Kaydol

Oyun Tanıtım Videosu: