• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Karakterler

The Mummy Online
The Mummy Online ünlü Mumya filminin tarayıcı tabanlı oynanabilen, macera ve savaş oyunudur. Oldukça eğlenceli ve macera dolu bir ilerleyişe sahip olan oyunda karşınıza çıkan her türlü mumya ve benzeri yaratıkları yok eder ve çölün derinliklerinde ilerlersiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunu sıkılmadan rahatça tarayıcında oynayabilirsin.

Sponsorlu Reklamlar

Özellikle oyun içerisinde grafik kalitesinin yüksek oluşu da göz önünde bulundurulduğunda, inanılmaz göz alıcı pek çok savaş efektleri ortaya çıkmaktadır. Oyunun bir diğer önemli özelliği de; oyun içerisinde pek çok role bürünmen ve tek ya da takım halinde olarak çok oyunculu oynayabilme imkanlarının da bulunmasıdır! Bu sayede zevkine göre dilediğin şekilde rolünü seçebilir ve mumya macerasına atılabilirsin.

 

Oyun Kayıt Aşaması Kalıcı Olarak Durdurulmuştur!

 

Oldukça etkileyici bir hikayeye de sahip olan The Mummy Online oyunun efsanesinde kendinize bir rol kaparak yepyeni maceralara atılabilir, karakterinizin silahlarını geliştirerek çok daha güçlü bir mücadele verebilirsiniz. Mumya filmi ile de tam uyumlu bir şekilde heyecanı devam ettiren web tarayıcısı tabanlı olan bu oyun macera ve aksiyon dolu! Web tarayıcın ile oynayabileceğin Mumya oyunu, macera dolu bir oyun severler ve oyunun filminin tutkunu olanlar için de oldukça eğlenceli ve macera dolu bir oyun! Ayrıca oyun içerisinde pek çok rolü seçebilme özelliğiniz sayesinde de, oyuna istediğinizi kişi olarak başlarsınız.

Sen de hemen kaydol..!