Vahşi Batı’da rüzgarlar tersten esmeye başladı. Yeni kahramanlar bu ünlü alanda at koşturmaya, botlarını çekmeye ve şapkalarının altından kürdanlarını göstermeye ve meydan okumaya başladı. Artık siz de bu eşsiz ekibin arasına katılabilir ve maceradan maceraya koşturabilirsiniz. Inno Games oyunu üretim esnasında bütün vahşi batı filmlerini incelediklerini ve mekanlardan kahramanlara kadar bütün incelemelerin yapıldığını ve oyunun yapımı için en gerçekçi fikirlerin ele alındığını belirttiler. Aslına bakarsınız bu incelemeler ortaya bu güzel oyunun çıkmasına neden olmuş.

Sponsorlu Reklamlar

The West yani Türkçesi ile vahşi batı anlamına gelen oyunumuz tarayıcı üzerinden oynanan mükemmel bir oyun.

The West

The West

Oyunumuz öncelikle para kazanma aşaması ile başlıyor ve oyuncumuz hayatın bir parçası oluyor. Oyuna başlar başlamaz meydan okumayı savaşmayı düşünmeyin. Zaten oyun kendi içerisinde buna da izin vermiyor. Öncelikle etrafı toparlamanızı, hayvanları beslemenizi, çiftliğin harap yerlerini tamir etmeyi düşünmelisiniz.

Bu aşamadan sonra ise kullanıcı artık savaşmayı ve ganimet elde etmeyi düşünebilirsiniz. Ganimet elde etmek için diğer online oyunlarda olduğu gibi rakiplerinize meydan okumalı yada ansızın saldırmalısınız. Bunu yaparsanız ve bu mücadeleden galip ayrılırsanız artık rakibin ganimetinin bir kısmına el koymuş oluyorsunuz. Aynı şekilde kaybetmeniz durumunda ise ganimetinizin bir kısmını elden çıkarmak zorunda kalıyorsunuz.

The West Oyununa Kaydol