• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

1990 yılların ortalarında Amerikan Güreşlerini televizyondan izlemek o zamanın gençliği için çok büyük bir eğlenceydi. Daha sonra ülkemizde unutulan Amerikan Güreşi tekrar hatırlanmaya başladı. Hatta ülkemiz yerli güreşçiler çıkarttı ve ülkemizde de güreş müsabakaları yapıldı. Üstelik televizyonlardan canlı olarak yayınlandı. Bu kadar Amerikan Güreşinden bahsetmemizin nedeni size tanıtacağımız The Wrestling Game oyununun Amerikan Güreşi ile ilgili olmasıdır.

Sponsorlu Reklamlar

Sanırım hemen hemen herkesin tanıdığı Hulk Hogan bizlerin Amerikan Güreşini sevmesine neden olmuştur. Devasa cüssesi, farklı bıyıkları ve sakalı ile gerçekten ilgi çekiyordu. İşte The Wrestling Game de sizde bir Hulk Hogan olabilirsiniz. Oyun MMORPG tarzı yani çoklu oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Bir karakter seçip o karakterin hakkını verme oyunuda diyebiliriz.

Oyunda 5 farklı karakter sınıfı bulunmaktadır, şimdi bu sınıfların ne olduğunu kısaca açıklayalım. Hız Sınıfı: Hız istatistiği gelişirken %50 oranında daha kısa sürer. Oynaması zor ve zevkli bir sınıftır. Dayanıklılık Sınıfı: Dayanıklılık istatistiği gelişirken %50 oranında daha kısa sürer. Oyunun tank karakteridir. Denge Sınıfı: Tüm istatistikleri gelişirken %12,5 oranında daha kısa sürer. Çok yönlü güreşçilerdir. Güç Sınıfı: Güç istatistiği gelişirken %50 oranında daha kısa sürer. Güçlü güreşçilerdir. Teknik Sınıfı: Teknik istatistiği gelişirken %50 oranında daha kısa sürer. Rakibi bloke ve etkisizleştirmede etkilidir.

 

The Wrestling Game Kayıt Sayfası

 

Sizde Amerikan Güreşini seviyorsanız, bu oyuna kaydolmalısınız. The Wrestling Game tarayıcı tabanlı olduğu için herhangi bir dosya indirmenize gerek yoktur. Sadece aşağıda bulunan The Wrestling Game Kaydol butonuna tıklayarak kaydolmanız yeterlidir.