KASLI SAVAŞÇILARA SAHİP OLABİLECEĞİNİZ BİR OYUN
Infernum şirketi tarafından yayınlanan ve bir sandbox MMORPG oyunu olan Theralon, CryEngine3 adlı oyun motoru ile geliştirilmiştir. 2012 yılında Almanya’da ki Gamescom oyun fuarında tanıtılan oyunun Facebook üzerinden de oynanabileceği duyurusu yapılmıştı.

Sponsorlu Reklamlar

Nisan 2012’de açık beta yayını başlayan Theralon oyununda, eski dönemlerde geçen ve oyuna ismini veren yerde kaslı, kuvvetli, oldukça iri bir savaşçı oynayıcı tarafından yönetilmektedir. Görev ve seviye sisteminin bulunmadığı bu oyunda ok, balta, kılıç gibi ilkel silahlarla savaşmanız gerekmektedir. Kullanıcılar oyunda kendi dünyalarını oluşturmaktadır ve bu dünyada kendi istedikleri gibi hareket etme özgürlüğüne sahiptirler. Oyunda sanal âlemin nimetlerinden olan ejderhalarla savaşma ve çok yüksek tepelerden atlasanız da düştüğünüzde ölmeyip oyuna devam edebilme olanağına sahip olmaktasınız. Oyunda ejderhaları hem bir taşıt olarak hem de silah olarak kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Bir savaş ve aksiyon oyunu olan Theralon’da düşmanlarınız her an her yerden çıkabilmektedir.

Görsel efektlerin yüksek kalitede olduğu bu oyunda hızlı hareket ederek düşmanlarınızı öldürmeyi başarabilmeniz gerekmektedir. Çevrimiçi oynanabilecek olan oyunda bilgisayarınızın anakartının, işlemcisinin, ekran kartınızın çözünürlüğünün ve bilgisayarınızın işletim sisteminin yüksek seviyede olması oyunu oynarken yaşanabilecek olan ekran takılması gibi sorunların önüne geçebilmeniz açısından önem teşkil etmektedir. Bol aksiyon olan oyunda keyfinizi yarıda bırakacak problemler yaşamak istemezsiniz.

Oyunun beta sürümü çıktığında beri büyük ilgi çektiği bir gerçektir. Bu ilginin oluşmasının nedenleri arasında Infernum şirketinin daha önce yayınlamış olduğu oyunlarda gösterdiği başarının bu oyun için de geçerli olacağı düşüncesi de yer almaktadır.