Therian Saga, tarayıcı üzerinden oyun oynamak ister misiniz? Hem de kaliteli bir görüntü ile sorusuna tam cevap bulabileceğiniz bir oyun. Evet oyun ilk aşama da kaliteyi ön plana çıkartıyor ve sizden bu kaliteyi oyunun her aşamasında hissetmenizi sağlayacak bir kalite sunuyor.

Sponsorlu Reklamlar

Çağ olarak orta çağ seçilmesi ise oyunun kurgulamasında ve hikayesinde ön plana çıkan özelliklerden kaynaklanıyor. Bu özellikler sayesinde kullanıcı oyuna daha iyi konsantre olabiliyor diyebiliriz.

Karakterler baştan sona kadar kullanıcılar tarafından oluşturuluyor. Yani kullanıcı 40’a yakın yeteneği tek bir oyuncuda buluşturma seçeneğine sahip. Açıkçası bu durum şunu ifade ediyor. Online oyuncu nasıl bir karakter hayali kuruyorsa onu oluşturabiliyor. Kombinasyonlar size  milyona yakın karakterin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Bu noktada siz de devreye girerek en iyi oyuncu ve oyunu ortaya çıkartabilirsiniz.

Oyun içerisinde tek başına ilerlemek yada bir ekip olarak ilerlemek tamamen sizin eliniz de. Yani oyuncu bir ekip oluşturabilir yada bir ekibe katılabilir. Katıldığı ekip onun ilerlemesinde artı yönde etki edebilir yada o bulunduğu ekibi geriye götürebilir. Bu da demek oluyor ki kullanıcı her iki yönde de etki edebilir.

Yoldaşlar adı verilen grup ise size bu macera esnasında yardımcı rol oynamaktadır. Bu yoldaş sınıfı her alanda size yardım eder ve sizi sizden daha fazla düşünür. Yoldaşlar bazı aşamalarda vahşi olabiliyorlar ve onları uysal ve evcil hale getirmek sizin ellerinizde.

Oyun içerisinde Mavi Taç adlı para birimi kullanılmaktadır. Bu para birimi kullanıcının gerek duyduğu ekipmanları ve daha fazlasını almasında yardımcı oluyor. Ayrıca 200 mavi taç satın alarak Premium olabilirsin. Dediğimiz gibi herşey senin ellerinde.

Eşyalar önemli geçim kaynağı haline geldiği oyunda, ticaret ikinci aşamada önemli bir unsur haline gelmiştir.

Şimdi oyunu oynamanın tam zamanı.

Oyuna Facebook ve Google Plus ile giriş yapabildiğinizi unutmayın.

Therian Saga Oyununa Kaydol

 

Oyunun resmi web sayfasında çok önemli kısımlar yani kategoriler yer almaktadır. Bu alanlar vasıtası ile alışveriş yapabilir yada Premium bir giriş yapabilirsiniz.

Therian Saga

Therian Saga

 

Therian Saga Kaydol

Therian Saga Kaydol

 

Therian Saga Kaydol

Therian Saga Kaydol

 

Therian Saga Kayıt Ol

Therian Saga Kayıt Ol

 

Oyunun kayıt aşaması ise başlı başına bir kolaylık. Oyuna isterseniz Google Plus ve Facebook ile kayıt olabilirken, bunun yanında direk üye olarak kayıt aşamasını tamamlayabiliyorsunuz.

Therian Saga Üye OL

Therian Saga Üye Ol

Bu alana girdiğiniz andan itibaren, 3 seçenekte sayfada mevcut. Gerekli alan doldurduktan sonra Giş Ve Veri Gizliliği de kabul edildikten hemen sonra artık kayıt tamamlanıyor.

Anahtar Kelimeler: Therian Saga Kaydol, Therian Saga Kayıt ol