Top eleven görebileceğiniz en iyi futbol oyunlarından bir tanesidir ve oyunu oynamakta bir o kadar kolaylaştırılmıştır. Oyunda en önemli nokta tarayıcı üzerinden oynanabiliyor olmasıdır.

Sponsorlu Reklamlar

Bir menajer olarak başladığınız oyunu, Dünyaya nam salmış bir menajer olarak bitirebilirsiniz. Uzun süreli bu oyunda siz de istediğiniz takımı seçin, kurun ve yönetin.

Şimdi kayıt aşamasını resimlerle adım adım anlatalım.

Top Eleven Kaydol   Ve daha sonra resimlerle tanıtıma devam et.

Top Eleven Kaydol

Top Eleven Kaydol

Top eleven Kayıt

Top eleven Kayıt

Oyunda normal bir takımda olduğu gibi maçlarınızı yapıyorsunuz. Bu maçların statüleri de birbirinden farklı olmaktadır. Lig kupası, ülke kupası, Avrupa maçları, şampiyonlar ligi maçları vs. devam etmektedir. Siz de menajerlik yaparak başladığını bu takımı bütün kupa maçlarında yönetebilirsiniz. Öncelikli hedefiniz ise her zaman ki gibi takımınızın birlik ve beraberliği olmalıdır. Arada sırada çıkacak takım içi huzursuzlukları en iyi şekilde yönetmelisiniz.

Futbolcuların özel antrenmanlara ihtiyaçlarının olduğu anlaşıldığı anda sizin tarafınızdan özel olarak hazırlanabilir. Özel antrenmanların bir artısı da kesinlikle futbolcuların eksik yönlerinin giderilebilmesi ve üzerine bir şeyler katabilmesi.

Diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda, maç sırasında birtakım değişiklikler yapabilmeniz mümkün. Yani oyunun kaderi sizin ellerinizde ise, siz de oyuna en iyi şekilde müdahale edebilirsiniz. Böylelikle oyunun kaderi tamamen sizin ellerinize geçmiş olur ve oyun skorunun şans gibi kötü bir şeyin içerisine bırakmazsınız.