• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oyuncu Çeşitliliği
  • Kullanıcı Sayısı
  • İlerlemeler

Gezegenimiz istilacıların hedefi altında, yok edilme tehlikesi ile karşı karşıya. Siz hem birey olarak ekipmanlarınızla, hem de gruplar halinde bu istilacılara karşı savaşabilirsiniz. Bu noktada en önemli olan konu ise sizin belirlediğiniz stratejiler ve yoğun çalışma temposu. Siz ne kadar iyi çalışır, daha çok para kazanır ve bunlar ile silah alabilirseniz, düşmanlara karşı daha etkin savaşabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Total Domination‘a başlangıç aşamasında, Türkçe olarak kullanmak isterseniz, dil seçenekleri arasından Türkçe seçeneğini seçmelisiniz.

Başlarken size verilen, depolar, silahlar ve alanız da, faaliyetlerinize başlayabilir ve bu faaliyetleri istediğiniz biçimde devam ettirebilirsiniz. Titanyum ve uranyum kaynakları en etkin kullanmanız gereken kaynaklar olarak söylenebilir. Size ayrılan alanda bu kaynakları biriktirmeye başlayabilirsiniz. Biriken bu kaynaklar sizin büyümeniz açısından büyük önem arz edecektir.

Size ayrılan alanda binalar ve kuvvet birimleri oluştururken hem nakit paradan, hem de kredilerden yararlanabilirsiniz.

Benzer oyunlara bakıldığında, daha esnek kullanım ve daha etkileyici grafikler ile sizin oyuna sıkı sıkıya bağlanmanızı sağlayabilir. Satın alacağınız yürüyen makineler, helikopterler yani hava saldırısı için gerekli olan ekipmanlar sizin savaş esnasında daha etkin rol almanızı sağlayacaktır.

Total Domination Oyunu Kayıt Sayfası

 

Kaydol.com.tr, eğer online oyun bağımlısıysanız size oyunu kesinlikle tavsiye eder. Oyunda yer alan etkileyici grafikler ve daha fazlası sizi oyuna adeta hapsetmek için yapılmış. Taktiklerinizi iyi belirledikten sonra, oyunda en iyi oyunculardan bir tanesi olmanız hiçte imkansız değil.