• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • İlerlemeler
  • Platformlar

Günlük hayatta bütün insanların bir totemi vardır ve oyunumuzun hikayesi de, düşmanlarımızın totemlerini yıkmaya dayanıyor. Dediğimiz gibi günlük hayatta bazılarımız yüzükleri yanından ayırmazken, bazılarımızda önemli anlarda sevdikleri kıyafetleri giyerler. İşte oyunumuzda da her oyuncunun bir totemi bulunuyor. Bu totemler rengarenk, iyi dizayn edilmiş kulelerden oluşuyor. Sizin amacınız ise rakiplerinizin veya diğer adıyla düşmanlarınızın kulelerini yani totemlerini yıkmak.

Sponsorlu Reklamlar

Gamefuse tarafından oldukça kaliteli bir şekilde hazırlanmış olan oyunumuz, tarayıcı üzerinden rahatlıkla oynanabiliyor ve dosya indirme ve yüklemesi gerekmiyor. Kayıt aşamasını dahi Facebook girişi ile sadece 3 saniye içerisinde yapabiliyorsunuz.

Aşağıda yer alan kaydolma linkine tıkladığınız anda oyun sayfasına gidebiliyorsunuz. Burada yer alan Login butonundan Facebook ile giriş yapılabilirken, Sign Up kısmından ise normal kayıt işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Oyuna girdiğiniz anda, oyuncuların yer aldığı devasa şehrimize adım atıyorsunuz ve oyun sizi neler yapmanız gerektiği hakkında yönlendiriyor. Bu aşamada kullanıcı adınızı ve karakterinizi seçebiliyorsunuz. Seçim işlemi tamamlandıktan hemen sonra ise sizi birebir karşılaşmalar bekliyor. Artık oyunda rakiplerinizin totemlerini yıkabilir ve kendi toteminize zarar gelmemesi için elinizden geleni yapabilirsiniz.

Rakiplerinizin totemlerini yıkarken sahip olduğunuz tüm savaşçıları yönlendirebilirsiniz. Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, savaş alanına sürdüğünüz her savaşçının size birtakım maliyetlerinin olmasıdır. Bu açıdan bakıldığında en uygun sayıda savaşçıyı savaş alanına yönlendirmeli, bütçenize uygun davranmalısınız.

Her oyuncu için belirlenen özellikleri sonuna kadar kullanabilir ve savaşçılarınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

 

Totem Oyunu Kayıt Sayfası