Tower Madness oyunu Android ve IOS oyunları içerisinde özellikle küçük yaş grupları arasında kendisine yer edinmiş iyi bir oyun denilebilir.

Sponsorlu Reklamlar

Denilebilir diyoruz, bunun en büyük nedeni ise efektlerin 3D ama çokta etkileyici olmaması. Şimdi oyun hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışalım.

Tower Madness Nasıl Oynanır? Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir? Hepsini Detaylı Şekilde İnceleyelim.

Aşama 1: Öncelikle oyuna girdiğiniz de sizi oyunun küçük bir hareketli görseli karşılıyor ki oyun hakkında ki ipuçlarını da vermeye başlıyor. Resimde yer alan uzaylı, uzaylıya ateş eden silahlar ve kocaman bir KOÇ ve etrafında yer alan koyunlar.

Aşama 2: Ve oyun başlıyor. Hemen altta yer alan resimde ki harita uzaylıların izleyeceği yol ve bizim bu yol etrafına döşeyeceğimiz ekipmanların alanını gösteriyor. Siz koyunları çalmaya gelen uzaylıların hangi yolu izleyeceğini belirleyebilirsiniz. Ve oyun içerisinde bu yolu canlı olarak değiştirebilme ihtimaliniz var.

 

2

 

Aşama 3: Karşımızda her bölümün tamamlanması ile karşımıza çıkan uzaylı usta mevcut. Bu usta bize hem püf noktaları veriyor hem de uzaylılar ile olan bağlantımızı sağlıyor. Bu uzaylının sizi etkilemesine izin vermeyin ama onun sizin için yardımcı bir öge olduğunu unutmayın.

 

3

 

Aşama 4: Artık oyun bize kahramanları da tanıtmaya başlıyor. Resmin yanında detaylı bilgileri de bulabilirsiniz.

 

4

 

Aşama 5:  Ve oyun başlıyor.Artık karşımıza uzaylılar gelmeye başladı. Ve yol üzerine konuşlanan silahlar da vuruşlarını yapmaya başladı. İlk aşamalar da oyun size iki çeşit silah sunuyor. Birisi havan tarzında iken, ikincisi de lazer silahı. Bu lazer silahını 15 altına alabiliyor ve 30 altınla da ikinci seviyeye yükseltebiliyorsunuz.


6

 

Aşama 6: Bu aşamada siz oyunu istediğiniz gibi yakınlaştırabilir. İki parmağınızı zıt yönlerde hareket ettirmeniz yeterli olacaktır.

 

7

 

Aşama 7: Uzaylılar sürekli olarak yeni akınları bizim koyunlarımızı çalmak için yapıyorlar.

 

8

 

Aşama 8: Oyunu oynayan arkadaşların özgürce silah yerleşimi yapabileceğini bir altta ki resimde kolaylıkla görebilirsiniz.

 

9

 

Aşama 9: Artık yeni silahlar da ortaya çıkmaya başladı.

 

10

 

Aşama 10: Ve yeni düşmanlar!

 

11

 

Aşama 11: Altta yer alan resmin en altında da uzay aracına tıkladığınız anda savaş başlıyor ve uzaylı istilası geliyor. Bu uzaylı istilasında siz öncelikle silahlarınızı yerleştirin. Daha sonra ise istilayı uzaylı aracına tıklayarak başlatabilirsiniz.

 

12

 

Aşama 12: Her savaşta kazanacaksınız diye bir kaide yok ve kaybettiğiniz anda da köyünüzde yer alan koyunların tamamını uzaya kaçırıyorlar. Koyunlara ilk ulaşıldığı anda ise  KOÇ devreye giriyor ve saldırı yolunda yer alan tüm uzaylıları ezip geçiyor. Hatta uzay aracına biniyor ve onu da düşürüyor. Onun boynuzları hakikaten devirici ve yıkıcı. Ama ikinci akın ulaştığında koyunların tamamı uzaylılar tarafından kaçırılıyor

 

13

 

Aşama 13: Koyunlarınıza ulaşıldığı anda ise KOÇ dahil hepsi uzaylılar tarafından kaçırılıyor.

 

14

 

Aşama 14: Tower Madness 2 oyununun en can alıcı noktalarından bir tanesi ise, düşmanın tüm kuvvetleri ile saldırdığı COMBO Modu. Bu mod çok zor ve yerleşimleri çok iyi yapmalı ve sürekli olarak yerleştirilen silahları satarak yolun değişmesini sağlamak.

 

15

 

Tower Madness 2 oyunumuzu Google Play ve IOS Store’dan indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Tower Madness 2 Oyununu indir – Android Sürümü

Tower Madness 2 Oyununu indir – iPhone ve iPad sürümü