• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Oynanabilirlik

Autobots ve Deseptions ırkları kardeşçe yaşarken aralarına giren kötülük ve karşı koyulmaz sahip olma, üstünlük duygusu büyük bir savaşın başlamasına ve insanların da bu savaşa dahil olmasına sebep oldu. Artık her şey olağan dışı ve hiçbir şey düzgün gitmeyecekti.

Sponsorlu Reklamlar

Kahramanlarımız önce çizgi film ve hemen arkasından da sinemalarda büyük bir ilgi çekmiş, akıl almaz görüntüleri çocuklar ve büyükler dahil her kesimi kendisine çekmiş ve son olarak da 3D sinema filmi çekilmişti. Son olarak bu zincire katılan ve uzun süredir beklenen online oyunu ise şimdi Transformers severlerin evlerine giriyor. Siz de Megatron veya Optimus Prime olabilir, Dünya’yı kötülüklerin içine sürükleyebilir yada düşmanları yurdunuzdan kovmak için elinizden geleni yapabilirsiniz.

Tarayıcı üzerinden oynanabilmesi oyunun en büyük artılarından bir tanesi. Yani oyunu indirmenize gerek kalmıyor ve kayıt aşamasını gerçekleştirdikten hemen sonra oyunumuzu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, kısa kayıt aşamasını hemen geçmek.

Oyunun yapımcıları ise Jagex yani uzakdoğunun oyun devi, Hasbro yani Amerikan oyuncak şirketi. İki kutup bir araya gelince nasıl bir oyun tarzının çıkabileceğini az çok tahmin edebilirsiniz.

Transformers Universe Kaydol