• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Güncelleme
  • Karakterler

Tribes oyunları hakkında kısaca bilgi verecek olursak;Tribes gerçekte MMOFPS modun da bir oyun. Kullanıcıları online olarak oynayabiliyorlar. Online olarak rakiplerinizle savaşıyor ve onlara üstünlük kurmaya uğraşıyorsunuz. Klasik MMOFPS lerden farklı yönleri de var tabi ki olarak. Mesela benzersiz yetenek sistemi eklenmiş olması ayrıca oyun hızlı oynanmasına verilen imkanı,geniş alanlarda savaş ve savunma yapılabilme özelliği onu türlerinden farklı kılıyor. Belli bir haritası vardır. O Harita üzerinden hedefler tayin olur . belirlenen hedeflere doğru savaş planlanır ve hareket başlar. Haritada gördüğünüz her yer savaş alanı olabilir. Hem enlemesine hem de boylamasına alan belirleyebilir ve ona göre savunma stratejisi ve ona göre savaş taktiği geliştirirsiniz. FPS tanımına farklı bir boyut ve uygulama kazandırılmıştır.

Sponsorlu Reklamlar

Tribes oyununun mantığında köy kurmak ve onları savunmak ,yönetmek ,geliştirmek üzerine işlenmiş bir strateji oyunudur. Bazen bu kurulan ve yönetilen köylerin işgal edilmesi ve savaş çıkması tabiidir. Çünkü oyunun amaçlarından biride köy kurmak yerine hazır olan bir köyün işgali daha da mantıklı oluyor. Bu durumda oyunun ikinci safhasına geçilmiş oluyor ki bunlarda askeri savunma oluşturma ve yönetmektir. Oyun strateji oyunu olduğu için elimizde kaynak olarak oyunun başlangıcında verilen odun,kil, ve madenleri kullanarak gelişmişliğe adım atıyoruz.

Ocak kurabiliyor ve işletebiliyoruz.Üretim sahaları açıp üretim yapıp onları kullanabiliyoruz. Bütün bunları takip edip köyümüzü kalkındırabiliyor ve savunma gücünü oluşturuyoruz. Savunmamız yeterince güçlü olmazsa köyümüz işgal edilerek elimizden alınır ve oyun bizim için biter. Oyunun Türkçe olması yönüyle güçlü ittifaklar kurarak yayılabilir ve oyunu bitirebilirsiniz.

Tribes Oyununa KaydolTribes Oyununu İndir