Yılların alışkanlık yapan kanalı TRT1 artık üye toplamaya başladı ve üye olanlara çeşitli fırsatları bir arada sunuyor. Siz de TRT ailesine katılarak, program akışından haberdar olabilir, kaçırdığınız programları izleyebilir ve daha daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Ana sayfa da çeşitli tanıtımlar yapılıyor ve bu tanıtımlar ilk olarak manşet tanıtım ile başlıyor. Manşet ilerleyen 7 güne ait reklamların en yoğun yapıldığı alan diyebiliriz.

Diziler bölümünde, TRT1 ekranlarında yayın yapan tüm diziler hakkında detaylı bilgiler alınabiliyor. Her dizi için ayrılan sayfalar tamamen bilgi verme ve geçmiş bölümler hakkında da detaylı inceleme yapma imkanı sunuyor.

TRT1 Kaydol

Haber-Spor köşesinde, TRt ekranlarında yayın yapan spor programları ve haftanın spor olayları yer alıyor. Bu ekran yoluyla spor gündemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün.

Programlar kısmında ise bir kategoriye sokmanın pekte mümkün olmadığı ve genelde gündem odaklı yayınlar yer alıyor.

Yabancı sinema kategorisinde ise Dünya sinemaları ve Türk sinamasından seçilen ve TRT’de yayınlanmış ve yayınlanacak olan filmler hakkında bilgi sahibi olmamız sağlanıyor.

Sizde TRT 1 resmi web sayfasını ziyaret ederek en sevilen TRt programları, sinemaları, spor programları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

TRT1 Kaydol Ve İletişime Geç