• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Konusuyla rakiplerine kesinlikle fark atacak bir oyun Truva Online. Türkiye topraklarında geçen bu destanın oyununu Türkçe oynayabilmek ise büyük bir zevk. 21 Aralık’ta kapalı beta yayınına başlayan bu oyunun en kısa sürede piyasada olmasını ümit ediyoruz.

Sponsorlu Reklamlar

Mayn Games tarafından hazırlanan oyun MMORPG (çoklu oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) tarzında hazırlanmıştır. Tamamen ücretsiz oynanabilecektir.

Oyunda Truvalılar ve Yunanlılar olmak üzere iki düşman taraf bulunmaktadır. Hangi tarafta olursanız olun 3 farklı karakterden birisini seçebilirsiniz. Ayrıca bu 3 karakterin ikişer adet alt sınıfı bulunmaktadır. Bu karakterlerden ilki Warior savaşçı karakteridir. Savaşçı karakterinin Guardian ve Berserker olarak iki alt sınıfı vardır. Diğer karakter ise Hunter avcı karakteridir. Avcı karakterinin Assassin ve Ranger alt sınıflarıdır. Son karakter ise Mystic büyücü karakteridir. Büyücü karakterinin Warlock ve Mage olarak iki alt sınıfı vardır.

Truva Online 2011 yılında hazırlanırken bir müddet ara verildi. Şimdi oyun hazırlıkları bitmiş, son düzenlemeler yapılmaktadır. Kapalı beta olarak hazırlıklarına devam eden oyunun çok geçmeden open betaya daha sonra ise piyasaya tam sürüm olarak çıkması beklenmektedir. Sizde oyunun hazırlanış sürecine yardımcı olmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece aşağıda size verilen bilgileri okumaktır.

Truva Online oyununu kayıt aşamasında bu işlemi gerçekleştirebilir. Daha sonra ise oyuna kaydolmak için yine aşağıda verilen Truva Online Kaydol bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Adını bir destandan alan oyunda destan yazmaya artık hazırsınız.

 

 

Truva Online Oyunu Kayıt Sayfası

 

Oyunun kayıt sayfasında yapmanız gereken en önemli işlem, öncelikle tarafınızı seçmek. Biz mavi logolu takımı seçtik ve bir sonra ki aşama için yol aldık.

Truva Online

Truva Online

Tarafınızı seçtikten sonra, uygulama sizi seçenekler sayfasına yönlendiriyor. Bu sayfa tam da aşağıda ki resimde ki gibi. Bu resimde “Kayıt Ol” sayfasında yer alan alanların doldurulması gerekiyor. Daha sonra ise oluştur seçeneğiyle profil oluşturuluyor.

Truva Oyunu

Truva Oyunu