Son günlerin en popüler TV kanalı olan TV8’e kayıt olarak siz de çeşitli artılardan yararlanabilirsiniz. Örneğin bu yapılan kayıt sayesinde, Acun Ilıcalı tarafından Türkiye’ye getirilen yarışmaların tamamına kayıt olup yarışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Kayıt aşamasını gerçekleştirdikten sonra ise Programlar, diziler, yarışmacılar, videolar, canlı yayınlar, Reality Show ve benzerlerine kolaylıkla hem yarışmacı, hem de izleyici olarak katılmak için gerekenleri yapabilir, yani başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TV8 kaydol

TV8 kaydol

Yayın akışları ile de TV8’de anlık olarak hangi programların yer aldığı bilgisini alabilirsiniz. Aynı zamanda yarışmaların ve programlara ilişkin etkinliklerin detayları hakkında da bilgi sahibi olmanız mümkün.

O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, Bu Tarz Benim, 3 Adam, Ütopya, Ver Fırına gibi yarışmalarda sizi bekliyor.

Acun Ilıcalı’nın tamamen kendi kişisel çabaları ile gerçekleştirdiği bu programlar, Türkiye’de ilk olmaları ve tamamen kullanıcıya hitap etmeleri ile bu kadar popüler hale geldiler.

TV’8 de güncel köşesinde, son bölümlere ilişkin en kritik anları içeren videoları bulabilirsiniz.

Videolu başvuru köşesi de kullanıcıların en çok tercih ettiği bölümlerden bir tanesi. Bu bölümde kullanıcılar kendi videolarını çekiyorlar ve hangi yarışmaya katılmak istiyorlarsa o yarışmayı da seçip videolarını gönderiyorlar. TV8 insan kaynakları ekibi de bu videoları değerlendirip sizi yarışmaya davet ediyorlar.

Tv8 Yarışmalara Kayıt Sayfası

Tv8 Yarışmalara Kayıt Sayfası

TV8 Videolu Başvuru Sayfası

 

Ayrıca web sitesi içerisinde yer alan bir bölümde video köşesi. Bu köşede kullanıcılar  TV8’de yayınlanan programlardan derlenen videoları bulabiliyor ve bu videoları değerlendirebiliyor. En çok izlenenler ve en yeniler adlı iki bölüm yer alıyor. En çok izlenenler köşesi çok tercih edilen bölümlerden bir tanesi.

TV8’e Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.