Bilim ve kurgu severler bu keyiflerini online oyun sayesinde gerçekleştirebilecektir. Kongregate tasarımı tarafından sağlanan Tyrant oyununu hiçbir yükleme yapmadan sadece tarayıcı ile free2play serisinin kart oyunu olarak geçmektedir. Kurgu olan tüm öğelerden fazlası ile etkilenerek esinlenmiş olan oyun konu olarak uzak bir gelecek yerde geçmektedir. Oyun içerisinde 2 tane farklı isimde komutan bulunmakta ve bunlar; Whisper ile Cyrus adındadır. Bu komutanlardan birisi ile oyunda yer alan yüzlerce kart bulunmakta ve bu kartlardan sadece 10 tanesini alabilme hakkına sahip olunabiliyor.

Sponsorlu Reklamlar

Tyrant oyunu bir Raundlar şeklinde tasarlanarak oyunsa 3 kart halinde başlama imkânı vardır. Seçilen bu kartları elbette Raundlar ile rakibinizi göz önüne almalı ve ona göre hareket edilmelidir. Zaman içerisinde oynadıkça Raundlara ilave yaparak oyunun seviyesini yükseltmeniz gerekmektedir. Savaş yapıldığı sırada kullanılan tüm seslendirmeler, efektler ve ayrıca animasyonlar sayesinde oldukça etkili bir hale getirilen oyun içerisinde her tercih edilen kartın öne çıkmasında farklı bir etken yapısı yer almaktadır.

HAYAL GÜCÜNÜZÜ YÜKSELTİN  | Tyrant Kaydol

Tyrant sayesinde girmiş olduğunuz tüm mücadeleleri kazanmaya çalışmalı ve bunun sonrasında altın toplayarak daha fazla kart temin etmelisiniz. Bu şekilde elde ettiğiniz tüm kartlar ile birlikte rakibinize karşı çok fazla güçlü çıkacaksınız. Savaşma ruhu olan ve sürekli rakibine karşı güçlü hareket etmeyi sevenler için oldukça ideal bir oyundur. Görüntü kalitesi oldukça yüksek olan oyun boş zamanlarınızda keyif almanızı sağlayacaktır. Kendi komutanlarınızı seçerek oyuna hemen başlamalı ve yön vermelisiniz. Dilediğiniz güce gelmek için daima savaşmalı ve kartlarınıza sahip olmalısınız.

Tyrant Kaydol