• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Flash oyunlarının yerini alacak Unity Web Player ile geliştirilmiş, indirmeden oynanabilmesine rağmen görüntü kalitesi ile dikkat çeken UberStrike oyun severleri memnun edecek kadar kaliteli bir oyun. Oyun farklı grafikleri, haritaları ve kolay oynanabilirliği ile geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun aslında Paintball oynar havasında geçmektedir. İki takımın karşılaştığı Team Match (takım oyunu) modu bulunmaktadır. Bu modda iki takımın birbirini vurmaya çalışması üzerine kuruludur. Oyunun bir diğer modu olan Death Match (ölüm modu) ise tam bir kapışma mantığı üzerine kuruludur.

Oyunda level sistemi olması oyunu zevkli klan unsurlardan bir tanesidir. Ayrıca oyun içinde bulunan silahlarda gayet başarılı seçimlerden oluşur. Awp klasik, Fireware (kısa namlulu çift atar tüfek), The Eos vb. birçok silah çeşidi bulunmaktadır. Oyunda ayrıca Klan sistemi olmasıda arkadaşlarınızla beraber birlik olmanızı sağlamaktadır.

UberStrike oyununu tüm dünyada binlerce insana karşı oynayabilirsiniz. Rank (derece) sistemi ile dünya üzerinde en iyi oyuncular arasına girebilirsiniz. Derece sisteminde seviye, ölme sayısı ve öldürme sayısı etkilidir. Yani ne kadar çok kişi öldürür ve ne kadar az ölürseniz dereceniz o kadar yükselecektir. Ayrıca oyunda deneyim kazanarak seviyenizi de attırmanız gerekmektedir.

 

UberStrike Kayıt Sayfası

 

Kolay oynanabilirliği, istediğiniz bir bilgisayardan oyuna girebilmeniz, az sistem gereksinimi ile kaliteli bir oyun keyfi sunan UberStrike’ı oynamak için yapmanız gerekenler şunlardır. Oyunun çok düşük boyutlu dosyasını indirerek daha da hızlı oynayabilirsiniz. Oyunu indirmek için aşağıda bulunan UberStrike indir bağlantısına tıklayın ve indirin. Oyuna kaydolmak için ise yapmanız gereken yine aşağıda bulunan UberStrike Kaydol butonuna tıklamaktır. Birkaç dakikanızı alacak bu işlemlerden sonra bu zevkli oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.