UÇAN EJDER Uçan ejder oyunu Elex-tech’in yayınladığı Türkçe dil desteği ile hizmete sunduğu online bir oyundur. Online oyunlar arasında en fazla kullanıcının olduğu oyun olarak kabul edilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Uçan ejder oyununun dilinin Türkçe olması ,kullanıcılara oyun içerisinde daha rahat oynamalarında etkili olmuştur. Uçan ejder ,facebook üzerinden bir savaş oyunu olarak oynanmaktadır. Oyunu oynabilmek için öncelikle oyuna kayıt olmak gerekmektedir. Tarayıcı üzerinden oyanan oyunda savaşılan yaratıklar yok edildikçe sahip olunan ejderha yumurtaları gelişmektedir. Gelişen ejderha yumurtaları daha sonra yumurtaların içinden çeşitli özelliklere sahip ejderhalar çıkmaktadır. Oyunda günlük görevler,zindan sistemi bulunmakta olup pvp ve pve savaşları yapılmaktadır.

Uçan Ejder Kaydol Ve Sen de Maceranın En Sınırsız Olanını Seç..!

Oyunda gelişmiş rpg özellikleri bulunmaktadır. Uçan ejder’de 3 sınıf bulunmaktadır. Bunlar:sihirbaz,savaşçı ve avcıdır. Uçan ejder oyununun ilgi ile oynanmasındaki en önemli etken türkçe olması ve oyunda cinsiyet seçimi yapılabilmesidir. Oyunda kullanıcı oyundaki karakterini kıyafet ve takı gibi eşyalar ile giydirebilmektedir. Bu eşyaların seviyeleri yükseltilerek değerlerininde yükselmesi sağlanmaktadır. Uçan ejder oyununda tarla sistemi bulunmaktadır. Bu tarla sistemi sayesinde kullanıcı tarlasına çeşitli tohumlar ekerek tecrübe puanı ve benzer puanlar kazanmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar


Uçan ejder oyununda kullanıcı bilgisayarının faresinin sol tuşunu kullanarak karakterini yönetmektedir. Oyunda günlük verilen görevler yerine getirilerek çeşitli hediyeler kazanılmaktadır. Oyunda avcılar ok,ustalar büyü,savaşçılarda kılıç kullanmaktadır. Her sınıfın 2 vuruş gücü bulunmaktadır.Bu vuruş güçleri toplu hasar ve tekli hasar sağlamaktadır. Seviye yükseldikçe bu vuruş güçleri geliştirilerek savaş gücü yükseltilmektedir. Uçan ejder oyunun cinsiyet farketmeksizin kullanıcı sayısı günden güne artmaktadır.