• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Hikaye
  • Güncelleme
  • Oynanabilirlik

Uzaylılar Dünya’yı istila etmeye hazırlanırken, 5 farklı ırk ayrı ayrı önlemlerini alıyor ve büyük bir savaş başlıyor. Sen de bu savaşın içerisinde yer almak ve uzaylıların Dünya’yı istila etmesini önlemek ve köle olmak istemiyorsan sen de sınıfını seç ve savaşa başla.

Sponsorlu Reklamlar

Ufo Online Oyununda Yer Alan Sınıflar Ve Özellikleri.

Sniper: Uzaktan savaşma özelliğinin en iyisi olan Sniper sınıfında, rakibine ağır darbeler vurabilirsin. Ayrıca sınıfta yer alan silahların hepsi kaliteli ve gerçekçi atış özelliklerine sahip.

Uzaylılara karşı savaşta en önde ilerleyen ve takımının ağır darbeler almasını engelleyen tankçı sınıfı, hem takım arkadaşlarını korur hem de rakibine üst düzey zararlar verebilir.

Medic: Medical isminden gelen sınıfımız, takım arkadaşlarının yaralarını sarar, savaşlara devam etmesini sağlar ve en önemlisi rakibin karşısına daha kuvvetli çıkmasını sağlar.

Scout: Gizlilik özelliğini sonuna kadar gerçekleştiren ve rakibin içine sızmayı en iyi şekilde becerebilen sınıftır. Rakibin içine sızarak ağır hasarlar verebilirsiniz.

Grenadier: İki önemli özelliği bulunan sınıfın ilk özelliği, mayın döşeyerek rakibi hiç ummadığı anda zayıflatabilirken, aktif bir şekilde rakibe bombalar sallayarak büyük hasar verebilir. Bu sınıfı seçen oyuncu çok önemli bir görev üstlenebilir.

Gamigo piyasaya sunduğu oyunların içerisinde en değerlisi olarak gördüğü UFO Online‘ı  deneyebilirsiniz. Yakın zamanda Wolfteam kadar popüler olması beklenen oyunu indirmeden ve tarayıcınızda oynayabilirsiniz.

Oyunda dil seçeneği şu an için Almanca ve İngilizcedir. 

Ufo Online Kayıt sayfası