Oyun icegames tarafından bu ay beta sürümüyle piyasaya çıkmış, bir animasyon oyunu olan naruto mmorpg yazılımı oyundur. Oyuna çok fazla katılım vardır. Oyun içerisinde üç farklı sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflar Ninja gruplarıdır ve seksen yeni ayrı karakter ile oynanabilmektedir. Şu an açık beta sürümüyle oyunu online oynayabilirsiniz. Natura serisinin yeni ayağında çok fazla animasyon be ve beceri karakterlere yüklenmiş. Oyun içerisine yeni görev ve otuz sekiz yeni kostüm eklenerek hem maceraya yenileri katılmış ve görsel anlamda daha canlı ve seçenekli görünüm kazandırılmıştır. Oyun senaryosu çok uzun soluklu olması karakter sayısının fazlası yeni dövüş teknikleri eklenmesiyle oyun Japon animasyonlarının en güzel örneklerinden birini yansıtıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun da diğer oyuncularla dövüşürken çok fazla karmaşıklık kullanımı çok kolay dövüş esnasında video eklenerek eksiklerini tam anlamıyla tamamlamış. Ültimate naruto yenmiş olduğunuz bir karakterden olay akışı hep ten değişebilir. Dövüş esnasında karmaşık kombolardan kurtulmanız için B tuşuna basarak kombolarınızı oluşturabilir, Y tuşuna basarak cahkramızı güçlendiriyoruz dövüşürken değişiğimiz zamanlarda savunma yaparak hafif güç kaybına uğruyoruz charklarımız tamamen dolduğunda doğru kombineyle saldırırsak rakibe çok güçlü darbe vurabiliyoruz.

Oyun bir seriye dayandığı için natura hayranıysanız oyunu hiç kaçırmadan oynamalısınız ama yok diyorsanız pek fazla bir şey anlayacağınızı zannetmiyorum. Oyunda pot felan satın almak var çokta fazla önemli şeyler değil her şey büyük bir senaryo içerinde ama hep tekrarlanan olaylar. Eğlenceli dövüşleri yanında serbest bölgeleri var oyunun bu alanlarda rahatça gezebiliyorsunuz ve toplamanız gereken elementleri toplayabilirsiniz çok fazla bir işe yaramıyor aslında çünkü oyunun güçlenmedeki en önemli birikimi dövüş ve rakiplerinizi yenmek. Sizleri çok heyecanlı bir animasyon oyunu ile baş başa bırakıyoruz.

Ultimate Naruta Oyununa Kaydol