• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Gelişim

Umaykut Online
Tarihi yeniden yaşamak ve yönetmek istiyorsan bu oyun tam sana göre! Tamamen ücretsiz bir browser tabanlı oyun olan Umaykut Online Türklerin Orta Asya’daki tarihini konu almaktadır. Üç ırk olarak belirlenmiş olan Hunlar, Göktürkler ve Selçuklular; eskimiş olan ve dağılan Türk dünyasını yeniden ayaklandırarak Türk ulusunun yeniden birleşmesini amaç edinmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Her bir ırkın özelliği bulunmakta ve kendinizi ait hissettiğiniz ırkı seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Pek çok savaş ve çoklu oyuncu ile birlikte oynayabileceğiniz bu oyun ile aktif diğer oyuncularla da birlikte oynayabilirsiniz. Kendi alanlarınızı kurabilir ve Orta Asya’daki egeminliğinizi genişletebilir; Türk dünyasının gelişmesini ve birleşmesini sağlayabilirsiniz. Türk tarihi oyunları arasında pek çok ilki sağlayan bu oyunda, pek çok özellikleri ve Türk tarihi için oldukça önemli pek çok saygın kişiliği de görebilirsin. Oyun boyunca tarihi yeniden yazacak ve Türk ulusunu birleştirme yönünde en iyi savaşçı olma yolunda ilerleyeceksin.

Umaykut Online Kaydol

Tarihi yeniden canlandırmak ve Türk tarihinde yeni bir sayfa açarak Türk’lerin üstün başarılı askeri yapısı ve toprak bütünlüğü gücünü göstermek istiyorsan sen de bu oyunda yerini almalısın! Umaykut Online’da Türk tarihine dair özel pek çok ayrıntının yanı sıra özel karakterleri de bu oyunda bulabileceksiniz! Hemen şimdi ücretsiz bir şekilde Umaykut Online ile Türk Dünyasının gücünü gösterebilirsin!