• Oyun Kalitesi
  • Oynanabilirlik
  • Grafikler
  • Güncelleme
  • Kullanıcı Sayısı

Denizcilik üzerine kurulmuş en iyi oyunlardan bir tanesi olan Uncharted Waters Online ile seferlere çıkabilir, yeni yerler keşfedebilir, filonuzu genişletmek için ticaret yapabilir ve kendinizi savaş ve teknik alanında geliştirmek için birebir mücadeleye girişebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Kendi alanında en iyi MMORPG oyunlarından bir tanesi olan Uncharted Waters Online oyununu deneyerek siz de denizlerin efendisi olabilir, Piri Reis’in torunlarına yakışır deniz seferleri yapabilirsiniz.

Oyunda klasik online oyunların tadını savaşlar yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Oyun içerisinde en önemli nokta olan bu savaşlarda kişisel yeteneklerini ortaya koyabilir ve oyun içerisinde kendinizden sıkça söz ettirebilirsiniz.

Oyunumuzda 6 farklı ülkeden birini seçebilir ve onların özelliklerini sonuna kadar kullanabilirsiniz. Bu ülkeler; Venedik, Hollanda, İngiltere, Portekiz, İspanya ve Fransadır.

Her ülkenin kendine has gemileri, savaş ve ticaret taktikleri bulunmaktadır. Bu özellikleri oyunu oynamadıkça anlamakta pek mümkün olmuyor. Siz de savaştıkça ve oyun içerisine kendinizi adapte ettikçe, oyunun ne kadar kaliteli bir oyun olduğunu anlayacaksınız.

Adventure, Trade ve Battle sınıflarından bir tanesine kesinlikle dahil olmalısınız. Bu sınıflar oyuncuların özelliklerini farklılaştırırken, birbirine üstünlük kurmalarını da sağlamaktadır. Siz de bu sınıfların hangisi size daha yakın geliyorsa onu kolaylıkla özgürlüğüne sahipsiniz.

Uncharted Waters Online Kayıt Sayfası

 

Oyunda savaşlar kazandıkça ve ticaret yaptıkça para miktarınızda artışlar olacaktır. Bu biriken paralarla kendinize daha üstün özelliklere sahip, pırıl prıl, daha ihtişamlı gemiler satın alabilir ve savaş ve sefer alanlarında kendinizi daha üstün kılabilirsiniz. Ticaret esnasında ise en önemli nokta, geminizde bulunan malların bulunduğunuz ülkede ki fiyatı. Elinizde ki ürünleri mümkün olduğunca en yüksek fiyat veren ülkede satmak olacaktır. Ama bu sırada depolama durumunuzu da dikkatli şekilde gözden geçirmelisiniz.

Uncharted Waters Online oyununda tüm online oyun severlere başarılar diliyoruz.