United eleven kaydol ücretsiz bir futbol oyunudur. Bu oyunda futbol takımını kendiniz oluşturuyor ve tarayıcı üzerinden online oynuyorsunuz. United eleven mobil uyumlu bir oyun olduğu için 3G özelliği bulunan akıllı telefonlar ile oynanabilmektedir. Akıllı telefonlara united11 uygulamasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Futbol simülasyon oyunları içinde kendine önemli bir yer edinen united11 oyununu çok seveceksiniz.

Sponsorlu Reklamlar

united eleven 2

United Eleven Kayıt Ol

United eleven oyununu oynamak için indirme veya kurulum işlemlerine gerek olmadığı için hemen oynayabileceksiniz. Öncelikle kendinize istediğiniz oyunculardan kurulu bir futbol takımı kurmanız gerekir. Bu oyunda gerçek futbol maçlarında yer alan takımlar gibi belirleyeceğiniz futbol oyun sistemine uygun oyuncuları kullanabilirsiniz. Dünya çapında ün yapmış oyunculardan oynadığı mevkilere göre oyuncular seçip maça başlamak maçı istediğiniz sonuçla bitirmeniz için büyük kolaylık sağlayacaktır.

Kuracağınız futbol takımına kaleci ile başlayıp, mevkilere göre oyuncular listesinden istediğiniz oyuncuyu seçebilirsiniz. Kural olarak futbolcuları istediğiniz mevkilerde görevlendirme ayrıcalığıyla United Eleven oyunu sizi kendine hayran bırakacaktır. Favori oyunculardan oluşan bir takım kurup bu takımla mücadele etmeye hemen başlayabileceğiniz için çekişmeli maçlar oynayabilirsiniz. Avrupa’nın en iyi futbolcularından kurulu rüya bir takım oluşturarak futbolun rekabete dayalı mücadelesinde kendinize önemli bir yer edinin. Elde ettiğiniz skorlar ve puanlarla diğer takımlar ile aranızdaki farkı rakiplerinize hissettirebilirsiniz.

united eleven

United Eleven Kaydol

United eleven oyununda futbolcuları ister performanslarına göre, isterse mevkilerine göre seçip takımınızı dizayn edebilirsiniz. Takımı oluştururken istediğiniz bir futbol oyun sistemine göre dizilim yapabilirsiniz. Forvet özellikli bir futbolcuyu takımınızda orta saha veya bek oynatabileceğinizi unutmayın. Futbolun sürprize açık oyun anlayışını kuracağınız takımda kendiniz oluşturabilir ve böylelikle rakiplerinize gözdağı verip oyun planlarını suya düşürebileceksiniz. Futbol oyunlarını seviyorsanız united11 futbol oyunu tüm isteklerinizi karşılayacak tasarım ve grafikleri barındırdığını belirtmek gerekir.

United eleven oyunu asla çakma bir oyun olarak nitelendirilemez. Oyunda yer alan bütün futbolcular, gerçek resimleri ile yer alır. Çakma isimler ve çakma resimler bu futbol oyununda yer bulamaz.

United Eleven Dünyasına Katıl

United Eleven oyununa isterseniz, Facebook kullanıcı adı ve şifrenizle de kayıt olabilirsiniz.

United Eleven Kayıt Olma Videosu: