• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • Güncelleme
  • Platformlar

United Football
Arkadaşlarınız ile birlikte oldukça keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz, klasik bir futbol oyunundan çok daha fazlasını sunan bir oyun olan United Football’ı mutlaka keşfetmelisiniz! GameTürk tarafından yapılan ve geliştirilip, kullanıma sunulan bir spor (futbol) oyunu olan United Football oldukça eğlenceli bir browser tabanlı, özellikle takım maçları ve multiplayer ile oynandığında keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyundur. Yüksek sistem gereksinimlere ihtiyaç duymayan bu eğlenceli oyun tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içerisinde oynayabileceğiniz pek çok mod mevcut. Bunlar arasında çeşitli turnuvalar ve bu turnuvalar ile ödüller kazanmak mümkün! Ayrıca karakterinizi de geliştirerek güçlü yapabilir, takımınıza güç katabilirsiniz! Klasik futbol oyunlarından bıktıysanız ve değişik üstün özelliklerle birlikte pek çok seçeneği de sunabilecek bir oyun arıyorsanız united football tam da size göre. Oyun boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz bir çok özelliğe sahip.

United Football Kaydol

Oyuna başlarken öncelikle ilk aşamaları kurs olarak görmeli ve bu ilk aşamayı antrenmanları doğru ve titiz bir şekilde geçerek sertifikayı kazandıktan sonra, artık takım maçları, turnuvalar ve daha pek çok maça dahil olabilirsiniz. Bir futbol maçı oyununda bulunabilecek en keyifli özellikler ve modları bulabileceğiniz United Football özellikle çoklu oynandığında büyük bir keyif veren eğlenceli ve pratik bir oyundur!