UnitedGP oyunu size efsane formula yarışlarının heyecanını hissettirmek için hazırlandı ve uluslararası oyun firması Travian Games tarafından hazırlanmış ve Türkçe olarak da piyasaya sürülmüştür. Web sitesinin Türkçe olarak hazırlanması da oyunun en büyük artılarından bir tanesi.

Sponsorlu Reklamlar

Öncelikle oyunu tarayıcınızdan ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yani oyunu oynamak için ekstra bir indirme işlemine gerek duymazsınız. Şimdi isterseniz oyunun iç detaylarına geçelim ve oyun hakkında bilgi vermeye devam edelim.

Oyun içerisinde takımınızı en iyi duruma getirmek için hazırlamalısınız. Yani bu gelişimi teknik, taktik ve aracınızın hızı konusunda yoğunlaştırmalı ve gerektiğinden daha fazla çalışmalısınız. Bunu yapabilmek içinse en net şekilde ve verimli çalışmalısınız. Unutmayın ki takım sizin emrinizde ve ne isterseniz onu yapacaklar.

Araştırma yaparken boş işlerle uğraşma. Yani arabanın tasarımından daha önemli işler var ve bu işler sizin daha hızlı ilerlemenizi sağlayacak.united gp

Sürücünüzden memnun değil misiniz? Yani onu değiştirmek mi istiyorsunuz? O zaman sürücünüzün kontratı biter bitmez onu değiştirin. Üstelik sürücünün nasıl çıkacağını da asla bilemezsiniz.

UnitedGP Kaydol

Pro seviyesi bu oyun için oldukça önemlidir. Yani pro seviyesinde inanılmaz bir mücadele vardır ve bu mücadele sizi amansız bir yarışın içerisine sokabilir. Bu lige yükselmek için elinden gelenden daha fazlasını yapmalısın.

Tüm hazırlıklarını tamamlaman durumunda yapman gereken en önemli şey yarışmak ve yarışı tamamlamak.

Unutma ki her yarış bir heyecan ve stres dolu birinciliğe giden bir adım. Takımını en iyi şekilde yönet ve Dünya sıralamasında birinciliğe yükselt. Podyumda ki yerini almalısın.

UnitedGP Frmula Yarışına Kaydol

 

Kayıt aşamasını tamamlamak için oyun sayfasına yönlendirildikten hemen sonra sağ üst köşede yer alan “GİRİŞ” butonuna tıklayarak kayıt sayfasını açın. Bu sayfada açılan küçük kutucuk içerisinde yer alan ” Kaydol” linkine tıklayın ve kayıt sayfasını açın. Bu sayfada şununla karşılaşın.

united gp kayıt

united gp kayıt

 

Bu noktada istenilen bilgileri girin ve artık kayıt aşamasını tamamlayın. Sizin yapmanız gerkeen en önemli davranış artık oyunun müptelası olmak ama oyuna aşırı şekilde bağlanmamak.

United GP Formula

Çocuklarınızın uzun süreli oyun karşısında kalmasını engellemeniz gerektiğini unutmayın.