• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Karakterler

Bu oyunda yüzlerce karakteri bulabilirsiniz! Strateji türü bir browser oyunu olan Urban Rivals’ta yüzlerce karakter bir arada üstelik Dünya’nın dört bir yanından katılan oyuncularla da canlı canlı bir şekilde etkileşime girerek gücünüzü gösterebiliyorsunuz.

Sponsorlu Reklamlar

Bununla birlikte en iyi dövüşen karakterini seçebilir ve sürekli kendinizi geliştirerek, gerçek rakiplerinize gerçek zamanlı bir şekilde karşı koyarak dövüşlerinizi kazanabilir ve usta bir dövüşçü olduğunu gösterebilir, yükselebilirsin!

Yükselme seviyesini etkin bir biçimde tecrübe de görebileceksiniz. Her artan tecrübe sizin daha da güçlendiğinizi karakterinizin artık ustalığa ilerlediğini göstermektedir.

Oyun içerisinde karakterini güç, enerji ve pek çok açıdan geliştirilebilmen tamamen dövüş gücüne bağlı. Rakiplerinizle yapacağınız karşılaşmalarda her kazanmanızda seviyeniz daha da yükselecek ve bununla birlikte gücünüz ve tecrübeniz de artacaktır. Bu nedenle karakterlerinizi geliştirebilmeniz de ve güçlendirebilmeniz de en önemli etken, rakiplerinizle yapacağınız mücadeleler sonucunda elde edeceğiniz galibiyetlerdir.

 

Urban Rivals Kayıt Sayfası

 

Oyun içerisinde pek çok karakter bulunmakta ve sizler de kendinize ait bir karakter koleksiyonu belirleyebilirsiniz. Bu koleksiyonu geliştirmeniz de yine rakiplerinizle yapacağınız karşılaşmalarınızdaki başarılı olma durumunuza bağlıdır.

Pek çok türden karakteri ve bu karakterlerin farklı olmasına bağlı olarak da pek çok türden güç çeşidini görebilirsiniz. Bu sayede pek çok karakter seçenekleri arasında en favori savaşçılarını seçerek, en güçlü karakterlere sahip olabilirsin!