Tarayıcı tabanlı bir strateji oyunu olan Vast wars, hiçbir özel gereksinime ihtiyaç duymayan ve Windos Xp, Vista, 8 ve 7 de sorunsuz çalışıyor. Online olarak oynanabilen bu oyun ile sürükleyici ve eğlenceli bir strateji oyunu olarak beğeni toplamaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

İnternet üzerinden direkt olarak oynamaya başlayacağınız bu oyunda, kaydolduğunuz ülke üzerinde, seçtiğiniz üç karakterden biri olarak, verilen görevleri yerine getirerek ülkenizi geliştirmeye ve para kazanmaya başlıyorsunuz. Kazandığınız paralar ile zenginleşerek, yatırım yapabiliyorsunuz. Oyundaki amaç hem kendinizi hem de ülkenizi zenginleştirmek. Üç karakter sınıfından birine kaydolduktan sonra yedi aşamalı bir eğitimden geçiyorsunuz. Daha sonra da size verilen görevleri tamamlıyorsunuz. Metin ağırlıklı olarak bilinen bu oyun, bu tür oyunlar içinde en keyiflisi diyebiliriz. Oyun hem sürükleyici hem de strateji ürettiğiniz için aktif bir oyun. Oyunda isterseniz bir iş adamı, isterseniz polis isterseniz de çete lideri olabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile isterseniz yeni binalar inşa ederek, kazandığınız paraları ikiye katlayabilirsiniz. Oyundan keyif alacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.

VAST WARS STRATEJİ OYUNU

Ayrıca bilgisayarınızda hiçbir özel gereksinime gerek duyulmadığı için direkt oynamaya başlayabileceğiniz bir oyundur. Vast wars oynayarak kendi dünyanızda da strateji yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Bu anlamda da çok faydasını göreceğiniz bir oyundur. Ayrıca bu oyunu tanıdıklarınız ile de oynayabilir ve birlikte eğlenebilirsiniz.

Günümüzde internet üzerinde oynanan oyunlar arasında strateji oyunları ilk sıralarda yerini almaktadır. Metin ağırlıklı oyunlar belli bir kesim tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle bu oyunların oyun dünyasında yeri de farklıdır. Strateji oyunlarının metin ağırlıklı olması sıkıcı olmalarına neden olabilmektedir. Bu sebeple bu oyunlarda eğlenceyi arttırıcı bazı noktalar olması gerekiyor. İşte bu oyun ile hem strateji üretmenin mutluluğunu hem de oyun oynamanın eğlencesini aynı anda tadacaksınız.