• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oyuncu Çeşitliliği
  • Kullanıcı Sayısı
  • İlerlemeler

MMORG oyunu olarak oldukça başarılı bir yarış oyunu olarak değerlendirebileceğimiz Victory: The Age Of Racing, Vae Victis tarafından geliştirilmekte ve özel efektleri sayesinde şimdiden oldukça göz önüne çıkan bir yapıma sahiptir.

Sponsorlu Reklamlar

Online olarak oynanan bu oyun da tercih edebileceğiniz pek çok üstün özelliklere sahip araçlarla rakiplerinizi online olarak geçmeye çalışıyorsunuz. Muhteşem bir online ralli oyunu olan Victory’de pek çok seçenek bulabileceksiniz.

En büyük özelliklerinden birisi de tercih ettiğiniz aracı dilediğiniz bir şekilde modifiye etme seçeneklerinin olmasıdır. Bu sayede zevkinize göre sizlere sunulan pek çok modifiye seçeneklerinden faydalanabilir ve aracınız için eşsiz bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ayrıca oyun boyu tercih edebileceğiniz pek çok yarış alanı bulunması ve oldukça göz alıcı grafik tasarımlarıyla da ilgi çekmektedir.

Vikinglerin acımasız kanlı savaşlarını bitirmek tamamen senin elinde. Sen de bu savaşlarda en güçlü silahları ve savaş teçhizatlarını donanarak yerini alırsın ve kendi ulusunu savunursun. Victory: The Age of Racing’de her zaman güçlüler hayatta kalır! Siz ise en güçlüsü olmalısınız.

Pek çok MMORG yarış ve araba oyunlarında bulunmayan ayrıntılı özellikleri sunması açısından the age of racing oldukça ilginizi çekecek ve beğeninizi kazanacak olan bir oyun. Bu sayede otomobiller üzerinde pek çok iyileştirmeyi, geliştirmeyi ve modifiye işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Victory The Game Oyunu Kayıt Sayfası