• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Karakterler

Browser tabanlı bir savaş oyunu olan Vikingler Diyarı savaş severler için mutlaka denenmesi gereken bir oyun. Oyunun işleyişi ise hikayeye bağlı olarak ilerlemekte ve senin de bu doğrultuda savaşmanı gerektiriyor.

Sponsorlu Reklamlar

Tanrı’ların sürekli başarısızlığını ve yenilgilerini konu alan hikayede karakter bir kurtarıcı görevi üstlenmekte ve vikinglerin kanlı savaşlarına bir son verme mücadelesinde savaşmaktadır. Bu doğrultuda oyun içerisinde pek çok nesneyi kullanabilir ve ilerledikçe daha da güçlü olabilirsiniz.

Oyun boyunca enerjinize dikkat etmeli ve tecrübenizin her daim arttığını da göz önünde bulundurmalısınız. Bununla birlikte oyun ilerledikçe pek çok yeni macera ve sürprizlerle karşılaşıyorsunuz. Oyun içerisinde bir savaşçının ihtiyaç duyabileceği her türlü araç gerecin temin edilebileceği ve paranın kazanılabileceği yerler bulunmaktadır. Ayrıca Vikingler Dyarı oyunu boyunca pek çok yeni görev verilmekte, bu görevleri de yerine getirmeli ve bunun için savaşmalısınız! Hemen siz de kısaca kayıt olarak Vikingler Diyarındaki yerinizi alabilir ve oyuna başlayabilirsiniz!

 

Vikingler Diyarı Kayıt Sayfası

 

Özellikle savaş oyun severleri için mutlaka denenmesi gereken bir oyun olan Vikingler Diyarı, herhangi bir şekilde kurulum ya da indirme gerektirmeden, web tarayıcınız üzerinden rahatça oynayabileceğiniz bir oyundur.

Savaşların hiç bitmediği bir oyun olan vikinglerin savaş dolu diyarında sen de hemen yerini alarak, savaşlara katılabilirsin!