• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • Güncelleme
  • Platformlar

Son dönemlerde çıkan en nadide ve en güzel oyunlardan bir tanesi olan Villagers & Heroes, köylüler ve kahramanların hikayesini konu alan çok güzel bir mmo oyunu. Özellikle de oyunun içerisine girdiğiniz anda sizi bekleyen masalsı görüntüler, mekanların oldukça iyi hazırlanmış olması oyunu diğer oyunlardan ayıran nokta. Büyük gözlü kkurbağalar, uzun kuyruklu kertenkeleler, daha önce görmediğiniz hayvanlar ve insansı yüzünü kaybetmiş insanlar yer almaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Villagers & Heroes oyunu Neonga interactive tarafından geliştirilmiş ve kullanıcılara sunulmuştur.

Oynanım açısından oldukça kolay olarak nitelendirebileceğimiz oyunumuz sayesinde, her yaştan kullanıcı oyunu rahatlıkla oynayabilir ve kesinlikle gelişim açısından kötü ögeler barındırmaz.

Oyunumuzun adından da anlaşılacağı hem çiftçisiniz hem de bir kahraman.

Çiftçi olduğunuz zamanlarda bahçeleriniz ile ilgileneceksiniz, ihtiyacınız olan gıda ürünlerini yetiştirecek ve fazlasını satarak kendi gelişiminiz için kullanacaksınız. Savaşlar da elde edilen ganimet dışında en önemli gelir kaynağınız çiftçi yönünüz. Çiftçilik zor gibi görünse de oldukça zevkli ve anlaşılabilir.

Bunun dışında bazen savaşmanız gerekecek ve düşmanlarınıza karşı da hazır olmalısınız. Örneğin kendi gelişiminize önem vermeli ve her açıdan gelişiminizi tamamlamalısınız.

Ekipmanlarınızın da oldukça önemli olduğu oyunumuzda, çiftçilik ve savaş ganimetlerinden elde ettiğiniz geliri bu ekipman olayına ayırmalısınız.

Villagers & Heroes KaydolVillagers & Heroes indir

Villagers & Heroes Oyununda Yer Alan Sınıflar:

Warrior: Oyunun güçlü karakterlerinden bir tanesidir. Tek ve çift el silah kullanabilme yeteneklerine sahiptir. Kalkanı vücudunun bir parçası gibi kullanabilir.

Wizard: Doğanın eşsiz gücünü sonuna kadar kullanabilen ve bunu iyiliğe adamış bir kahramandır.

Hunter: Tam bir avcı olarak gösterilen sınıf sayesinde, doğayı ayaklarınız önünde diz çöktürün.

Priest: Karakterimiz iyi ve kötü arasına yerleştirilebilecek, korkusuzluğu ile ün salmıştır.

Villagers & Heroes oyunumuzda bütün oyunculara başarılar diliyoruz.