• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Hikaye
  • Karakterler
  • Gelişim

Efsane karakterler, efsane kahramanlar ve daha fazlasının yer aldığı Vindictus ile siz de online oyunlar içerisinde kendinize bir yer bulabilirsiniz. MMORPG oyunları arasında oldukça dikkat çekici bir yere sahip olan oyun sayesinde siz de online oyun dünyasında yerinizi alabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

oyunda yer alan zindan sistemi pek çok oyunda bulunmayan bir öğe. bunun yanısıra oyunun en etkileyici özelliği olan arena sistemi, oyuncunun kendini göstermesi için en büyük fırsat. Arena’da yapacağın mücadeleler ooldukça sert ve geçecek. Bu açıdan kendini müsabakalara oldukça iyi hazırlamalı ve test etmelisin.

Oyun birçok pozitif özelliği barındırmasına rağmen, karakter sayısının az olması eksi yönlerinden. Oyuna adapte edilmiş, grafik ve animasyonlar ise tam bir görsel şölen niteliğinde. Siz de bu görsel şölenin bir parçası olabilirsiniz.

Oyunda yer alan oyuncu sayısında ise son dönemlerde bir artış gözlemlenmektedir. Bunun en büyük nedeni ise Avrupa sunucularının açılması ve oyuncuların adeta oyuna akın etmesinden kaynaklanmaktadır. Nexon yayıncı firmasının oldukça titiz ve etkili çalışmasınında oyunun gelişiminde büyük etkisinin olduğu söylenebilir.

Ses konusunda ise oyuna tam puan verebiliriz. Oldukça gerçekçi hazırlanan sesler sayesinde oyunda kendinizi hissedebilirsiniz. Örneğin rakibinize vurduğunuzda çıkan sesler sizi oldukça şaşırtacak cinsten.

Oyunun hikaye olarak sürekli yenilenmesi bir diğer artı yönü. Oyun 6 aylık dönemler halinde ve hikaye gelişimi halinde devam etmektedir. Yani her 6 ayda bir yeni hikaye, eski hikayeye bağlı kalarak oyuna adapte edilmektedir.

Vindictus Oyunu Kayıt Sayfası