Sürekli olarak gelişmekte olan online oyunları arasında dilediğinizi seçerek saatlerce zaman geçireceksiniz. Son derece kaliteli olan oyunlar arasında birbirinden güzelleri vardır. Tamamen denizcilik bilgisi isteyen virtual Skipper online oyunu farklı hava şartlarında yelkenlerinizi sürekli kontrol etmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Oyun tamamen teknecilik simülasyonundan ibarettir. Oyunda 4 tane farklı biçim bulunuyor. İlk olarak kolaydan başlayarak zora doğru ilerleyecek ve buna alışacaksınız. Bu durum oyunun acemiler tarafından alışması ve ayrıca beğenmesi için çok önemlidir. İçeriğinde Trapani, Malmö, Marseille ve Malmö gibi 14 tane efsane alanlarda antrenman yapabileceksiniz. Sydney, San Francisco, Porto Cervo, Auckland, Quiberon, Qingdao ve Rigo şeklinde rekabeti olan gemiciler açısından çok önemli yerler bulacaksınız. Tekli olan oyun içerisinde kendinizi eğitme şansınız vardır.

Virtual Skipper online oyununda dilerseniz çoklu seçenek şansı içerisinde başkaları ile oynama şansınız vardır. Kaliteli ve eğlenceli içeriği ile oyunda tamamen odaklanacaksınız. Zaten başarılı olabilmek ve galip gelebilmek için oyuna odaklı olmalısınız. Aksi takdirde oyunu rakiplerinize kaptırarak kaybedebilirsiniz. Dünyanın her bir tarafından oynanan oyun içerisinde tekne tutkunu olan kişiler ile yarışarak bu alanda kendinizi çok iyi bir şekilde ölçme şansı elde edebilirsiniz. Oynayan herkes son derece memnundur. Şiddetle tavsiye edilen oyun sayesinde stres atacak ve bolca eğlenerek güzel zaman geçireceksiniz. Sizde oyunu denemek ve geliştirmek için hemen online siteye giriş yapmalısınız.

Virtual Skipper online oyununu oynarken üzerinizde bulunan yersiz stresi bir kenara bırakarak muhteşem zaman geçireceksiniz. Artık hayatınızı daha kaliteli ve eğlenceli bir hale getirmek için sizde tıklayarak hemen oynayın. Mükemmel oyun içinde kendinizi kaybedecek ve yelkenleri kontrol etmek için büyük bir mücadele içinde olacaksınız. Tıklayın ve hemen oynamaya başlayın.

Virtual Skipper Online İndir Ve Kaydol