• Eğitim
  • Dersler
  • Öğreticilik
  • Güncelleme
  • Video

Türkiye’nin en büyük eğitim platformlarından bir tanesi olan Vitamin, öğrencilere, öğretmenlere ve velilere yönelik hizmetler sunmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Vitamin giriş aşamasında sizden, öğrenci, öğretmen veya veli seçeneklerinden hangisi olduğunuzu sormaktadır. Burada işaretleyeceğiniz seçenek doğrultusunda, sizi özel hazırlanmış sayfalara yönlendirmektedir. Şimdi size bu yönlendirilen sayfalarda neler olduğunu, ne gibi hizmetler sunulduğunu anlatalım.

Öğrenci sayfası:

Bu sayfada; Okul öncesi öğreniclerden 8. Sınıf öğrencilerine ve lise öğrencilerine hizmet verilmektedir.

Okul öncesi öğrencilerine, İngilizce başlangış dersleri ve oyunlar sunulmaktadır.

4 ve 8. Sınıf aralığına ise bir takım sosyal aktiviteler sunulmaktadır. Bu aktiviteler arasında, zeka geliştirici bulmacalar, vücudumuzu tanıyalım, ölçü birimlerini keşfedelim ve derslerimize nasıl çalışacağımız ile ilgili bilgiler sunulmaktadır. Birtakım özelliklerden yararlanabilmek için ücretli üye olmak gerektiğinide unutmayalım.

Lise öğrencileri içinse, Matematik, Fizik, Biyoloji, Türkçe, Analitik Geometri, Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi derslerine ilişkin notları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Öğretmen Sayfası:

Öğretmenlerin derslerini daha kolay ve ilgi çekici şekilde nasıl anlatmaları gerektiğini amaç edine Vitamin Öğretmen sayfası, gerekli görsel ekipmanları elde edebilmeniz için hazırlanmıştır. Bu sayfada bütün derslere ilişkin notları bulabilmeniz mümkün. Video dersler ve bulmaca tarzında ki öğretici sayfalara ulaşabilirsiniz.

Veli Sayfası:

Vitamin web sitesinin en ilgi çeken özelliklerinden birisi bu bölümde yer almaktadır. Veliler bu sayfa aracılığı ile çocuklarına ilişkin detaylı bilgilere ulaşabilirken, aynı zamanda çocuklarının gelişimine ne gibi artılar sağlayacağını bulabilir. Çocuk gelişimi açısından önemli bir artı değer oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Bu noktada çocuğunuzun bulunduğu sınıfı seçmelisiniz.

  • Vitamin Oyunlar: Bu sayfa üzerinden, en beğenilen flash oyunları oynayabilirsiniz. Bu sayfada çocuğunuzun gelişimine yönelik oyunları oynayabilirsiniz.
  • Vitamin Dersler: Bu sayfada, okul hayatında yer alan dersler hakkında, görsel ve metinsel notlara ulaşabilirsiniz.

Vitamin sitesine farklı sayfalar üzerinden kayıt işlemini gerçekleştireceksiniz. Ana açılış sayfası ekranında ki, seçeneklerden bir tanesini seçerek, açılan sayfadan Vitamin’e Kaydolabilirsiniz. Üye ol seçeneği en başta ücretsiz olup, belirli şartlardan faydalanabilmek için ücret ödemek gerekmektedir.

Şimdi kayıt sayfalarını tek tek açıklayalım. Her öğrenim düzeyine göre kayıt linkleri aşağıda.

Vitamin Okul Öncesi Seviyesi Kayıt Sayfası

Vitamin İlkokul Seviyesi Kayıt Sayfası

Vitamin Ortaokul Seviyesi Kayıt Sayfası

Vitamin Lise Seviyesi Kayıt Sayfası