İnternetin hayatımızın her alanında etkili olması ile beraber, haberleşme ya da diğer ihtiyaçlarımızın yanında, eğlence aktivitelerimize de internet üzerinden yapmaya başladık.

Sponsorlu Reklamlar

Gerek vakit kısıtlılığından gerekse daha pratik ve eğlenceli olmasından dolayı eğlence için de son zamanlarda interneti tercih ediyoruz. Bu nedenle de internete uyarlanış olan oyunlarda son zamanlarda bir artış söz konusudur. Çocuklar, yetişkinler ve artık yediden yetmişe herkes eğlenmek için internet üzerindeki oyunlar ile vakit geçirmektedir. Oyun ile aynı zamanda yakın çevremiz ile vakit geçirebiliyor ve bunun yanında ilişkilerimizi iyileştirebiliyoruz. Bu sayede hem sevdiklerimiz ile vakit geçiriyor hem de eğleniyoruz. İnternette o kadar çok oyun var ki bazen hangisini seçeceğimizi şaşırıyoruz.

İşte sizlere son derece eğlenceli bir oyun olan wakfu. Oyunun tarzı bir savaş taktik oyunu olmasıdır. Bu tür oyunlarda hem çok eğleniriz hem de stratejimizi geliştiririz. Bir mmorpg oyunu olması ile, birçok kişi ile oynanabilen bu oyun ayrıca kaliteli olması ile de zevkimize hitap ediyor. Wakfu oynarken bir yandan strateji üretecek bir yandan da eğleneceksiniz. Mmorpg oyunu olması ile de birçok kişi ile online olarak eğlenebileceksiniz. Oyun Ankama games tarafından geliştirilmiş ve Krosmos tarafından yayınlanmıştır. 2D grafiklere sahip anime bir oyundur. Bu oyunu oynarken hem grafikleri göz zevkinize hitap ediyor hem de strateji üretmenin zevkini yaşıyorsunuz. Oyuncu sayısı da online olması sayesinde çok fazla olabiliyor. Fazla katılımcı ile daha eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

Bu oyunu oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Online olması sayesinde hem yeni insanlarla da tanışmanızı sağlayacak olan bu oyun sanal kavramını ortadan kaldıracak niteliktedir. Çocuklarınız ile arkadaşlarınız ile istediğiniz her an eğlenebileceğiniz ortamı bu oyun ile yaratabilirsiniz.

Wakfu İndirWakfu Kaydol