Yürüyen savaş robotları oyunu tercih edilebilecek oyunlardan bir tanesi ve mevcut savaş oyunlarının en farklılarından bir tanesi de denilebilir. Oyunda birçok deneyimi birlikte yaşayabilmeniz mümkün.

Sponsorlu Reklamlar

Öncelikle oyunu Google Play üzerinden indirebilir ve kolaylıkla istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Bizim için en dikkat çeken nokta oyunda robotların savaşması ve bu robotların Avatar filminde ki robotlar ile aynı olması. Şimdi bu robotlara bir bakalım.

Avatar Robot

Avatar Robot

İşte gördüğünüz resim Avatar filminde ki robotlardan bir görüntü. Filmde son sahnelerde görünen bu robotlar son derece iyi kontrol yeteneğine sahip ve düşmana olan etkinizi 1.000 katı kuvvetlendirebilir. Şimdi asıl olarak oyunumuzla olan ilişkisini ve oyunumuz hakkında bilgi verelim.

Walking War Robots

Walking War Robots

Walking War Robots oyunu bu anlamda bu robotların hikayesini ver birbirleri ile olan savaşları konu alıyor. Genel olarak etaplar şeklinde ilerlenen oyunda yapılması gereken, diğer yürüyen savaş robotlarını yok etmek.

2

Oyunda 6 kişilik bir ekiple savaşa başlıyorsunuz ve karşınızda da 6 kişilik yürüyen bir takım yer alıyor. Hangi takım önce yok ederse o bölümün kazananı da o oyuncu oluyor. Aslında oyunu kazanmak düşman robotları yok etmek anlamına gelmiyor. Aynı zamanda siz oyunda yer alan fenerleri de ele geçirmek zorundasınız. Yani düşman kalelerini ele geçirmek gibi bir şey.

Walking War Robots

Walking War Robots

Farklı özelliklere sahip 16 farklı robot oyunda yer alıyor.

Bütün robotlar ile birlikte omuz omuza bir serüven sizi bekliyor.

PVP savaşları oyunda sizi daha da eğlenceli bir noktaya getirecek.

Oyunda yer alan en iyi oyuncu ünvanı ise ele geçirmeniz gereken, elde edilmesi gereken bir unsur.

Facebook gruplarında oyun içerisinde sizinle müttefik olabilecek kardeşlerinizi arayabilirsiniz.

Walking War Robots Android

Walking War Robots Android