War commander ,Kixeye tarafından yayınlanmaktadır. War commander bir tarayıcı tabanlı bir savaş oyunu olmakla birlikte online olarak oynanmaktadır. War commander oyununda dinamik görselleri,harika grafikleri kullanıcı tarafından beğenilip ilgi ile oynanmaktadır. Bu oyun facebook üzerinden oynanmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Oyunda pve savaşları ve gerçek zamanlı pvp savaşları yapılmaktadır. Oyunda ham madde olarak; metal,yağ,toryum gibi maddeler kullanılmaktadır. Aynı zamanda oyun içerisinde enerji üretimi de yapılmaktadır. Altın oyunda oldukça önemli olup para birimi olarak kulllanılmaktadır. Bina birim üretimi için ihtiyaç olan hammaddeleri fabrikalar kurarak elde edilmektedir. Binalar için gereken enerji santrallerden sağlanmaktadır. War commender’de çeşitli saldırı birimleri ve savunma birimleri yer almaktadır.

Oyunda hava ve kara kanalları kullanılmaktadır. Öncelikle bu oyunda ileri derece seviyeye gelmek için kullanıcıya verilen görev yerine getirilmelidir. Böylelikle geliştirebilir ve çevrenizdeki üslere savaş açıp onları yağmalanabilmektedir. War commander savaş oyunu olmakla birlikte strateji oyunu olarak kabul edilmektedir. Online olması sebebiyle sistem hatasından levellerin sayısıları bazen düşmektedir. Bu durumda mail atılarak durum belirtilmektedir. Mail dikkate alınarak özür şeklinde gold yüklemi yapılmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar


Oyunda harita kullanılarak diğer kamplar görülebilmektedir. Sahip olunan askerleri ağır silahlarla donatmak kullanıcının savaşta başarılı olmasını sağlamaktadır. Dünya haritasında bulunan deposit adı verilen geçici petrol ve metal yapılar bulunmaktadır. Bu yapılara sahip olmak için diğer kullanıcılarla savaş yapmak gerekmektedir. Arka uçaklarda bulunan arkaya bakan silahları kullanabilmek için herhangi bir tuşa basmak gerekmemektedir. Bilgisayar bu denetimi kendisi zaten yapmaktadır. Geri dönüş için q tuşuna basılı tutarak ateş edilmektedir. War commender yön tuşları kullanılmaktadır. Kullanıcının diğer uçağa ateşleme yapması için aynı hizada olmalarına dikkat edilmektedir.

War Commander Kaydol