War Inc. Battlezone isimli bu oyun internette bulunan aksiyon ve askeri tarzı benimseyen bir aksiyon oyunudur. Takım bazlı olması iki yönlü oyun sistemi sunuyor oyun severlere. Mercenary ve Paramilitary olmak üzere sunulan 2 farklı askeri birlik üzerine kurulu oyundur.

Sponsorlu Reklamlar

Bu oyunda karakterlerden bahsedecek olursak 4 sınıf karakterimiz var. Bu karakterlerin her biri bir sınıfta uzmanlaşmış ve silahlarıyla, modern yapıda mühimmatlarıyla fark yaratmışlardır. Bu sınıflardan kısaca yazımızda bahsedelim bu arada. Assault sınıfı var ki ağır makineli tüfekler ve bunların suratlarını ayarlayabilen sınıf, Medic sınıfını tercih etmiş kullanıcılar pompalı tüfek ve roketatarlar üzerinde çalışmış ve uzmanlaşmış sınıf olarak geçiyor oyunumuzda,Recon sınıfı ise; Keskin nişancıların ve bu tür insanların silahlarını içeriyor ki bunların yer belirleme özelliği de bulunmaktadır.

War Inc Battlezone oyununun son sınıf karakteri Engineer sınıfında hafif makineli tüfekler ve bunların mermileri, patlayıcıları hakkında uzmanlaşmışlardır. Bu karakterlerden hangisini seçerseniz ona göre planlı haritası üzerinden kişilerle savaş başlamaktadır.

War Inc. Battlezone ücretsiz yeni sürümleriyle online oynanan bir kullanıcıları için basit bir arayüz içeren araktere göre haritaları ile donatılmış güzel bir oyundur. Karakterinize uygun haritası ile kendine has düzen ve detayları olan sistemli MMOFPS oyunu olarak geçer . Eğlenmek için bu siteyi ziyaret ederseniz online olarak kendi karakterinizi seçer ve ona ait tasarlanmış planlı ve detayları çok güzel olan haritalardan ilerlerek bölüm atlarsınız. Hatta bu oyun size ve takım arkadaşlarınıza çok değişik bir oyun ortamı sunuyor.

War Inc Battlezone KaydolWar Inc Battlezone İndir