• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Kontrol
  • Oyuncular
  • Uçaklar

BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞI’NI GÖREBİLECEKSİNİZ
Çok oyunculu çevrimiçi uçak simülasyonu olan War Thunder Gaijin şirketi tarafından geliştirilmiştir. Oyunda sadece hava araçlarına karşı değil deniz araçlarına ve kara araçlarına karşı da savaşabilmeniz mümkün olmaktadır ve bu yönüyle benzeri birçok uçak savaşı oyunlarından ayrılmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Kaliteli grafikleri ve yüksek seviyedeki oynanabilirliği sayesinde bu tarz oyunları seven ve oynayan kişilerden büyük beğeni toplamıştır. Oyun sadece PvP özellikleriyle değil aynı zamanda PvE özellikleriyle de öne çıkmaktadır. Oyunda sadece tek kişilik görevleri değil geniş çaplı ilerlemeli görevleri alabilmeniz de mümkün olmaktadır. Tüm dünyada gerçek oyuncular ile mücadeleyi konu alması açısından da 1. Dünya Savaşı dönemini canlandırmaktadır. War Thunder’da 1927 ile 1948 yılları arasında geliştirilmiş olan uçakları kullanmak mümkün olmaktadır. Oyun, askeri havacılık, zırhlı araçlar ve filoları ile tam bir MMO savaş oyunudur. Oyunda ayrıntılı kokpitler, yükseltilebilir nitelikte silahlar son derece gerçekçi bir özel havacılık deneyimi sunmaktadır. Tam ölçekli savaş misyonlarının yer aldığı oyunda, birden fazla ayar seçenekleri ile gelişmiş sanal pilotlar ve yeni başlayanlar için acemi pilotlar olarak oyunda ilerlemeler kaydedebilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca oyun, dinamik kampanyaları, yalnız misyonlar, misyon editörü, tek oyuncu ve toplu oyun için de uygun olan zengin bir PvE özelliği taşımaktadır.

Daha önce de belirttiğimiz gibi oyunda sadece hava taşıtları bulunmamaktadır. Ayrıntılı uçak modellerinin yanı sıra tank ve gemi gibi deniz ve kara araçlarının da bulunması oyuna zenginlik katmıştır. Ayrıca şaşırtıcı grafikleri, otantik ses efektleri ve güzel müzikleriyle de oyuncuların eğlencesine eğlence katmaktadır.

War Thunder İndir