• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Tarayıcı tabanlı War2 Glory oyunu 2. dünya savaşını konu alan bir yapıdadır. MMO tarzı yani çoklu oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Oyun Türkçe’ye çevrilmiş olmasına rağmen şuan için sadece tek bir Türkiye sunucusu vardır. Fakat, dil probleminiz yoksa yabancı sunucularda da oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyuna küçük bir şehirin yöneticisi olarak başlıyorsunuz. Temel oyun mantığıyla ilerliyorsunuz. Yani, binalar dikiyor, araştırmalar yapıyor ve hammadde üretiyorsunuz. 18 farklı bina ve 21 çeşit araştırmayı en kısa sürede yapmak, geliştirmek için uğraşıyorsunuz.

Oyunun güçlü yanlarından birisi 40’a yakın farklı 2. dünya savaşı ünitelerine sahip olmanızdır. Bu anlmada rakiplerine göre çok daha fazla emek harcanmış, daha çok geliştirilmiş bir oyun diyebiliriz. Hava, kara ve deniz kuvvetlerinin hepsine sahip olmak oyunu gerçekten zevkli kılıyor. Piyadeler, tanklar, uçaklar ve gemiler sizin emirlerinizi bekliyor.

War2 Glory de çok farklı birimlerin olması savaşları tam bir taktik savaşına dönüştürmektedir. Doğru birimleri kullanarak sayıca az bir orduyla daha az kayıp vererek savaşı kazanmanız mümkündür. Tabi ki bu tamamen sizin stratejinizi, zekanızı ortaya çıkaran bir unsurdur. Oyunda keşif yapabilir, sefer düzenleyerek yağma yapabilir ya da düşman şehrini işgal edebilirsiniz.

 

War2Glory OyunuKayıt Sayfası

 

War2 Glory oyun tarayıcı tabanlı bir oyun olduğu için herhangi bir dosya indirmenize gerek yoktur. Sadece aşağıda bulunan War2 Glory Kaydol butonuna tıklayarak oyunun kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Bir dakikalık kayıt işleminden sonra 2. dünya savaşında bir komutan olarak savaşmaya hazırsınız.