Mükemmel bir oyun ile yine karşınızdayız ve bu oyun hem Guinnes Rekorlar kitabına girmiş, hem de çeşitli dallarda en iyi online oyun ödülünü almıştır. Kıskanılan bir oyun haline gelmeyi başaran WarFace oyunu artık tüm Türkiye’de. Siz de oyun hakkında bilgileri aldıktan sonra bu eşsiz ve kıskanılan deneyimi yaşayabilir ve bir ordunun vazgeçilmez bir parçası olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

WarFace Kaydol

WarFace Kaydol

Öncelikle WarFace oyununun bir ekip işi olduğunu ve ancak iyi bir ekip ile işlerin yolunda gideceğini belirtelim.

Oyunda ki ana amaç 5 kişilik bir ekip ile BlackWood  güçlerini yok etmek.

Oyun içerisinde her gün yeni görevler ve yeni ödüller yer alıyor ve bu oyuna bağlılığı yükseltiyor.

WarFace Kayıt Ol

WarFace Kayıt Ol

Eğitim aşamasında oyun içerisinde yer alan kahramanların deneyimlerini keşfet ve ekip içi kahramanların bütün yeteneklerini öğren. Bu sana oyun içerisinde rol değiştirdiğin de nasıl davranacağını kazanma yetisi sağlar. Bu özellik çok azsayıda online oyunda var.

WarFace Üye Ol

WarFace Üye Ol

Ekip işi oyun içerisinde ki en önemli unsur. Yani oyun içerisinde en net şey yardım ruhu. Örneğin; Ekip arkadaşlarının tırmanmasını sağlayabilir yada mermisi biten arkadaşına mermi desteği sağlayarak onu tekrar oyuna döndürebilirsin.

Takım ruhunda kaybetmek yada kazanmak var. Sen tek başına diri kalsan dahi ekibin bittiyse sende bitmişsindir. Unutma!

Takım savaşlarında oyunu kazanmak için mutlaka ya en yüksek puana ulaşmalı, süre sonunda yüksek puan alan taraf olmalısın.

Üç hedef oyununda takım rakip takımın 3 stratejik noktasını ele geçirir ve bu şekilde oyunu kazanır.

Tek! Bölüm adından anlaşılacağı üzere herkes tek ve dimdik ayakta kalan son kişi oyunu kazanır. Asla bu savaşı iki kişi kazanamaz.

Sabotaj adı verilen oyun modu ise oyunun eğlence modu denilebilir. Ekiplerden bir tanesi, düşman üssünün en kritik noktasına bomba yerleştirmeyi planlarken, diğer ekipte bu bombanın yerleştirilmesini engellemeye çalışmaktadır.

WarFace Oyununa Kaydol