• Gerçekçilik
  • Etkileyicilik
  • Grafikler
  • Karakterler
  • Oynanabilirlik

Bir Looki Games oyunu ile yine karşınızdayız ve bu oyunu tanıtırken oldukça heyecanlandığımızı söyleyebiliriz. Yıllardır online oyun sayfalarının ana sayfasından ayrılmayan bu oyun, hem gerçekçiliği hem de etkileyici unsurları ile milyonlarca kullanıcıyı kendi bünyesinde barındırmaya devam ediyor. Sürekli yenilenen altyapısı ve grafikleri ise kullanıcıların oyunu terketmelerine izin vermiyor.

Sponsorlu Reklamlar

İkinci Dünya savaşını konu alan yıllarda geçen hikayede, sahiplendiğiniz ülkenizi her açıdan geliştirmeye çalışıyorsunuz. Sadece siyasi yönden değil aynı zamanda askeri ve ekonomik yönden de gelişimi sürekli devam ettirmelisiniz. Gelişimi sürekli hale getirdiğiniz sürece, oyunda en güçlülerden bir tanesi olmanız imkansız değil. Yani oyun liderliğini, yenilenebilir bir süreklilikle kalıcı hale getirebilirsiniz. Gelişiminiz oyundan aldığınız zevki de üst seviyelere taşıyacaktır. Örneğin; Daha çok asker ve daha çok mühimmat ile yapılan bir saldırı, oyundan alacağınız zevki de arttıracaktır. Binalarınızın daha teknolojik hale gelmesi ise görselliği arttıracaktır.

Aynı seviyelerde yer aldığınız rakipleriniz, sürekli olarak size saldırma isteğinde olacaktır. Saldırıları püskürtmek için her zaman hazırlıklı ol ve ülkeni savun.

WarGame 1942 Kaynakların oyuna direk müdahalesinin olduğu bir oyundur. Yani kaynaklarınızı ne kadar hızlı bir şekilde işlerseniz, sizin gelişiminiz de o derece hızlı ve kuvvetli olacaktır. Bu da demek oluyor ki rakiplerinizi alt etmek  için daha az çaba harcayacağınız anlamına geliyor. Her bölgede eşit ve yenilenir kaynaklar olduğunu da düşünürseniz, şartların adil olduğunu ve kısa bir gelişme aşamasından sonra herkese meydan okuyabilirsiniz.

Kaynaklarını olabildiğince iyi işle, elde ettiklerini en verimli şekilde silah ve diğer işlemlerin iiçin kullan, savaşa hazırlan, rakiplerini yok et ve oyunun tek ve yenilmez lideri sen ol. WarGame 1942 sadece ve sadece senin lider olman için hazırlandı.


WarGame 1942 Kaydol seçeneği ile hemen sen de oyuna Üye Ol.

WarGame 1942 Oyunu Kayıt Sayfası