• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Karakterler

SAVAŞMAYA DEVAM
Son zamanlarda online savaş oyunları çok hızlı bir şekilde artmaya başlamıştır. Sürekli olarak geliştirilen ve yenisi tasarlanan oyunlar arasında Warrior of Nemesis Game Türk oyunlarının tasarımı olarak yenisidir. Bu oyun artık Facebook sanal dünyası üzerinden kendi sitesinden de rahatlıkla ulaşılma imkanı tanımıştır. RPG olan öğeleri tarafınca desteklenen bu oyun elbette bir savaş oyunudur. Nemesis oyunu bir büyücü, savaşçı, kahinci ve ayrıca okçu olmak üzere 4 adet farklı karakterli olan seçenekler yer almaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Bu karakterler ile çok fazla sayıda yer alan görevlerinde hariç günlük yapılan görevlerinde oyun içerisinde tüm görevleri tamamladıkça farklı eşyalara sahip olarak seviyeler atlayacaksınız. Ayrıca seviye atladıkça alınan paralar, gerekli tüm mühimmatlar ile karakterinizi istediğiniz kadar geliştirme imkanınız vardır. Warrior of Nemesis oyunu savaştıkça ilerleyecek ve hiç durmadan rakiplerinizi yenerek sürekli seviye atlayacaksınız. Yapay olan zeka mobları ile yapılan savaşlar dışında PvP olan savaşları yaparak oyun içerisinde seçmiş olduğunuz karakter ile tüm gücünüzü kullanarak zindanlara girebilme ve oradaki rakiplerinize saldırabilirsiniz.

Warrior of Nemesis oyunu sayesinde hem stres atacak, hem de boş zamanlarınızda eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkartacaksınız. Savaş oyunları genellikle insanların stresini azalttığı için yenileri gelişerek çıkmaktadır. Görsel kalitesi ve ses efektleri oldukça yüksek olan oyunu rahatlıkla oynama imkanınıza sahipsiniz. Önemli olan karakterinizi oluşturarak oyun içinde rakiplerinize sınırsız bir şekilde saldırmanızdır. 4 tane ayrı olarak tasarlanan karakterlerden birine kendi istediğiniz gibi yön vererek hemen oyuna hızlı bir giriş yapmanın tadını sonuna kadar çıkartmalısınız.

Warrior of Nemesis Kaydol